Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Angel Tattoo ( Melek Dövmeleri )

Angel Tattoo ( Melek Dövmeleri )

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Angel Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Angel Tattoo (Melek Dövmeleri) melek dövme modelleri

 

Angel Tattoo (Melek Dövmeleri) Modelleri

Bunlardan biri de Angel tattoo modelleridir. Melekler cennetin elçileridir ve saflıkları, iyilikleri ve dini imanları sebebiyle saygı duyulurlar. Kullanıldıkları her yerde özel anlam taşırlar ve ayrıca tarih boyunca resimlerde, heykellerde, ve işlemelerde de sıkça tercih edilmiştir. Son yıllarda da bu motifler dövmeler üzerinde görülmüştür.

Angel Tattoo (Melek Dövmeleri) Angel Tattoo

 

Angel tattooları tercih edenler daha çok kadınlar olsa da erkekler arasında da yaptıranlar mevcuttur. Büyük kanatlar ile tasarlanabilen melek dövmeleri aynı zamanda küçük bir şekilde vücudun farklı bölgelerinde uygulanabilir. Bu modellerin en çok yaptırıldığı bölge sırttır. Ek olarak ön kol, bilek, bel, ayak bileği hatta boyunda bile görülebilir. Ancak büyük bir model seçecek kişinin dövmenin yapılacağı vücut bölgesini ve dövmenin tasarımını çok iyi seçmesi gerekir. Aksi taktirde her dövmede olacağı gibi dövme sildirme işlemi uzun ve sancılı bir süreçtir.

Angel Tattoo (Melek Dövmeleri) melek dovmesi

 

Boyuna yaptırılan güzel bir Angel tattoo, altına yazdırılacak sizin hayatınızda önemli bir yeri olan tarih ile beraber estetik ve anlamlı bir hal alır. Sırta yapılacak büyük ve gösterişli bir Angel tattoo ise sizi daha çekici ve havalı bir şekle bürüyecektir. Zarif bir dövme taşıdığı anlam ile beraber hayatınız boyunca her baktığınızda sizi gülümsetecektir.

 

 

 

Angel Tattoo (Melek Dövmeleri) melek çizimleri Angel Tattoo (Melek Dövmeleri) tiribal tattoo angel Angel Tattoo (Melek Dövmeleri) melek dövme Angel Tattoo (Melek Dövmeleri) melek dövmeleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir