Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Arm Tattoo ( Kol Dövmeleri )

Arm Tattoo ( Kol Dövmeleri )

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Arm Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Arm Tattoo (Kol Dövmeleri) Erkek kol dövmeleri

Arm Tattoo (Kol Dövmeleri) Modelleri

Bugün size Arm tattoo modellerinden bahsedeceğiz. Kola dövme yaptırmak çok geniş bir insan kitlesini kapsıyor, her yaştan insan koluna dövme yaptırabiliyor. Dövme yaptırma imkanlarının artmasıyla beraber bu söylediğimiz buna paralel olarak artış gösterdi. Eğer bir dövme yaptırmak için karar verdiyseniz öncelikli olarak istediğiniz motifin benzer çalışmalarını daha önceden yapmış ve işinde ustalaşmış bir dövme sanatçısı araştırmalısınız. Bir sonraki aşamada ise istediğiniz dövme tarzına uygun ve işlerini beğendiğiniz dövme sanatçısının stüdyosuna gidip, hijyenik bir ortamda çalışıp çalışmadığını kendi gözlerinizle görmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Arm Tattoo (Kol Dövmeleri) Dovme modelleri erkek kol

 

Son yılların en büyük trendi olan kol kaplama modası bütün dünyada kullanılmaktadır. Bu kol kaplatma trendi ünlülerden başlamıştır. Tercihi yine size kalmış tabi ki ancak tek bir kolunuzu kaplatmanız daha estetik bir görüntü oluşturacaktır. Kol kaplamada iki farklı model kullanılır. Biri farklı ve birbiriyle alakasız dövmeleri aralarında boşluklar bulunarak bütün kola yaptırmak, diğeri ise bir bütün şeklindeki dövme modelini kolunuzda boşluk kalmayacak şekilde yaptırmaktır.

Arm Tattoo (Kol Dövmeleri) Kol dövmeler erkek

 

Bu Arm tattoo modelleri renkli ya da renksiz olarak tercih edilebilir. Doğru seçildiği sürece ikisi de estetik duracaktır. Eğer bu kadar büyük bir dövme yaptırmaya cesaretiniz yoksa kolunuzun bazı bölümlerinde dövmeler hoş durabilir. Bu bölgelere örnek olarak arka kolunuzu, bileğinizin iç kısmını, elinizin üstünü örnek verebiliriz. Bu bölgelere çoğu dövme gidecektir. Kola yapılan dövmelerde renkli modellerin seçilmesi çok daha modern bir hava yaratacaktır. Bu tavsiyelerimiz doğrultusunda doğru tercihler yapabilirsiniz.

 

Arm Tattoo (Kol Dövmeleri) Erkek kol kaplama dövmeleri Arm Tattoo (Kol Dövmeleri) Kol dövmeleri erkek Arm Tattoo (Kol Dövmeleri) Kol kaplama dovmeleri Arm Tattoo (Kol Dövmeleri) Kol yazı dövmeleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir