Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Arrow Tattoo ( Ok Dövmeleri )

Arrow Tattoo ( Ok Dövmeleri )

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Arrow Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Arrow Tattoo (Ok Dövmeleri) Arrow tattoo

Arrow Tattoo ( Ok Dövmeleri ) Modelleri

Dövme yaptırırken sıklıkla seçtiğimiz dövmelerden biri de arrow yani ok dövmesidir. Arrow yani ok dövmesi birçok insan tarafından yaptırılmakla beraber çok hoş bir görüntüye sahiptir. Ayrıca arrow dövmeleri minimalist dövme şeklinde de yaptırılır. Arrow dövmesinin çok derin bir anlamı yoktur fakat gurur, savaş, özgürlük ve buna benzer anlamlara gelir. Tabiki de bu tür anlamların yanında günümüzde Amerika’da Arrow dizisi bulunmaktadır. Arrow dizisini çok seven insanlar da arrow dövmesini yaptırıyor.

Arrow Tattoo (Ok Dövmeleri) Arrow tattoo models

Arrow tattoo yaptırıldığı vücut bölümleri ise sırt, yan karın, ense, kulak arkası olarak sayılabilir. Genelde kulak arkasına yaptırılan dövmeler genelde minimalist dövme olduğu için ok dövmesi yaptırmak çok hoş bir görüntü ortaya çıkarır.Bazı insanlar kolunun ön bölümüne üç veya daha fazla birbirine paralel olmayan arrow dövmesi yaptırıp çok hoş bir görüntü ortaya çıkarabiliyor. Arrow dövmesi dövmeler arasından yaptırılmaya uygun güzel gözüken bir dövmedir. Bu yüzden hiç dövmeye sahip değilseniz bile yaptırmaktan çekinmeyeceğiniz bir dövmedir. Negatif anlamları yoktur. Esas teması güzel görüntü olan dövme bazı savaş ve kurtuluş gibi anlamları için yaptırılabilir.

Arrow Tattoo (Ok Dövmeleri) Ok dövmeArrow Tattoo (Ok Dövmeleri) Ok dövme çeşitleriArrow Tattoo (Ok Dövmeleri) Ok dövmeleriArrow Tattoo (Ok Dövmeleri) Ok dövme modelleriArrow Tattoo (Ok Dövmeleri) Ok dövmesi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir