Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Batman Tattoo (Batman Dövmeleri)

Batman Tattoo (Batman Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Batman Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Batman Tattoo (Batman Dövmeleri) Batman dövmesi

 

Batman Tattoo (Batman Dövmeleri) Modelleri

Batman bildiğiniz üzere DC grubunun ortaya çıkardığı en büyük süper kahramanlardan birisidir. Batman’ın taşıdığı amaç da insanların çok hoşuna gittiği için vücudunuzda batman dövmesine yer vermek mantıklı bir seçim oluyor. Batman bildiğiniz üzere hayali Gottam şehrinde yaşayan ve şehri korumak için kötü insanlarla savaşan bir süper kahramandır. Bu kendi şehrini savunması ve kötü insanlarla savaşma Batman’ı daha çok çekici yapıyor. Dövmesi yaptırılması en mantıklı kahramanlardan biri bana göre Batman’dır. Batman dövmesini iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. Birincisi Batman’ın direk kendi bedenine vücudunuzda yer vererek, ikinci olarak ise Batman’ı temsil eden yarasa sembolüne vücudunuzda yer vererek.

Batman Tattoo (Batman Dövmeleri) Batman dövmeleri

 

İnsanlar genelde Batman’ı temsil eden yarasa simgesine vücudunda yer veriyor ama Batman’ın kendisine de yer veren sayısı göz ardı edilemeyecek kadar fazladır. Dediğim gibi yapılması en mantıklı süper kahramanlardan bir tanesi Batman’dır. Tabi ki de Batman dövmesini asla vücuduna yaptırmayacak olan Marvel hayranları da mevcuttur. DC ve Marvel genelde çatışma içindedir. Bana soracak olursanız bu ikisinin ayrımına varmak biraz mantıksız çünkü ikisi farklı evrenlerde mevcut olan hayal ürünleri. Bu yüzde Batman Tattoo yaptırmak vücudunuza farklı bir anlam katmak için mantıklı yollardan bir tanesidir.

Batman Tattoo (Batman Dövmeleri) Batman dövme modelleri Batman Tattoo (Batman Dövmeleri) Batman symbol tattoo Batman Tattoo (Batman Dövmeleri) Batman tattoo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir