Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Bear Tattoo (Ayı Dövmeleri)

Bear Tattoo (Ayı Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Bear Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Bear Tattoo (Ayı Dövmeleri) Ayı dövme

 

Bear Tattoo (Ayı Dövmeleri) Modelleri

Ayı, doğada aynı yaşam alanını paylaştığı diğer hayvanlardan daha üstün olarak bilinmektedir. Ayı dövmesinin diğer anlamları ise doğal hayatı anlattığı için hayata karşı dik durduğunuz anlamına gelmektedir. Ayı asil bir hayvan olduğundan dolayı asaleti temsil etmektedir. Bear Tattoo modelini vücudunuzun her yerine ve her boyutta gönül rahatlığınca yaptırabilirsiniz. Bear Tattoo modeli belirli bir cinsiyete ait değildir bu sayede kadın veya erkek fark etmeden yaptırabilirsiniz. Bize soracak olursanız erkekseniz kolunuza, kadınsanız da omzunuza yaptırmanızı tavsiye ederiz. Ayı dövme modelini minimalist bir şekilde değil de büyük yaptırmanız daha hoş bir görüntü sağlayabilmektedir.

Bear Tattoo (Ayı Dövmeleri) Ayı dovmeleri

Bear Tattoo modelini yaptırmaya karar verdiyseniz dövmecinizi en az dövme modeli seçiminiz kadar dikkatle seçmeniz oldukça önemlidir. Çünkü işinde usta olmayan, el becerisinden yoksun bir dövmeciye giderseniz seçtiğiniz dövme modeli hayallerinizdeki gibi olmaz. Ayrıca yeterince hijyenik ortam sağlanamazsa size çeşitlik hastalıklar konusunda davetiye çıkarır. O yüzden dövmecinizi özen ile seçmelisiniz. Dövme salonuna gitmeden önce internette hakkında bir araştırma yapmalı ve dövmeyi yaptırmadan önce dövmeciniz ile iş yeri hakkında sohbet etmelisiniz.

Bear Tattoo (Ayı Dövmeleri) Bear tattooBear Tattoo (Ayı Dövmeleri) Bear tattoo modelBear Tattoo (Ayı Dövmeleri) Bear tattoo modelsBear Tattoo (Ayı Dövmeleri) Bear tattoosBear Tattoo (Ayı Dövmeleri) Ayı dövme modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir