Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Bird Tattoo ( Kuş Dövmeleri )

Bird Tattoo ( Kuş Dövmeleri )

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Bird Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.
Bird Tattoo (Kus Dövmeleri) Bird tattoo for men

Bird Tattoo (Kuş Dövmeleri) Modelleri

Son yıllarda oldukça sık görülen bird tattoolarından bahsedeceğiz bugün. Özgürlüğün ve rahatlığın sembolü olan bu dövme modellerini ele alacak olursak eğer, bu dövmeler genellikle sırt ve omuz bölgesine yapılır. Bazen de ellerin dış kısmında rastlanır ve harika görünür. Yaptıracağınız bu dövmenin kişiliğinizi yansıtacağını unutmamalısınız, o yüzden kuş modeli çeşitlerinden kendi kişiliğinize en uygun modeli seçmelisiniz. Kadınlar kendilerinde ufak ve zarif Bird Tattooları tercih ederken erkekler ise daha büyük bird tattoolarını tercih etmektedirler. Bird tattoolarını da kendi içinde ayıracak olursak; baykuş, kartal, şahin, papağan dövmeleri diye gruplayabiliriz.

Bird Tattoo (Kus Dövmeleri) birds tattoo

Yukarıda anlattığımız dövmelere bakarsak her kuş modelinin farklı bir anlamı temsil ettiğini görebiliriz. Bununla birlikte dövmemize kuş modelinin yanında farklı nesneler ekleyerek farklı anlamlar da yükleyebiliriz. Mesela bir güvercin dövmesine zeytin dalı eklersek barışı temsil eder. Ancak genel olarak bütün Bird Tattoo modelleri özgürlüğü temsil etmektedir.

Bird Tattoo (Kus Dövmeleri) tattoo bird Bird Tattoo (Kus Dövmeleri) little bird tattoo Bird Tattoo (Kus Dövmeleri) kuş dövme modelleri Bird Tattoo (Kus Dövmeleri) kuş dövmeleri omuz Bird Tattoo (Kus Dövmeleri) kuş dövmeleri bilek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir