Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Butterfly Tattoo (Kelebek Dövmeleri)

Butterfly Tattoo (Kelebek Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Butterfly Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Butterfly Tattoo (Kelebek Dövmeleri) blue butterfly tattoo

Butterfly Tattoo ( Kelebek Dövmeleri ) Modelleri

Gelelim dövme modellerine. Sizi yansıtan veya sizin için anlam ifade eden her türlü şekilde ve boyutta dövmeler yaptırabilirsiniz. Yeter ki yaptırmak isteyin. Örneğin kadınlarda en sık karşılaştığımız modellerden biri Butterfly Tattoo modelidir. Bu model son zamanların en dikkat çekici dövmesi haline gelmiştir. Kol ve bilekte kullanılan Butterfly Tattoo genel olarak renkli görülür. Bu renkler en çok pembe olmak üzere; mavi ve mavi tonlarıdır. Yine de renk seçimi sizlere kalmış bir tercihtir.

Butterfly Tattoo (Kelebek Dövmeleri) butterfly tattoo

Kelebeğin ömrünü vücutta uzatmak çok moda bu aralar. Bu dövme modelleri kollarda büyük olarak tercih ediliyor. Bacakta da yer edinen kelebek dövmeleri daha büyük boyutlarda ve bacağın arka kısmında beğeniliyor. Tarak kemiğinin üzerinde de sık karşılaştığımız bu Butterfly Tattoo modeli küçük bir boyutta yaptırılmazsa eğer bir kadının kabusu olabilir. Küçük yapıldığı taktirde bir kadın için çok hoş ve zarif  duracaktır. Eğer boyutu büyük bir dövme yaptırmak istiyorsanız, ölçü konusunda en rahat olacağınız bölge sırt ve boyundur. Göze çarpan bir kelebek sırtta üç boyutlu halde harika duracaktır. Fikrimimzce; yaptırılacak olan kelebek dövmesinin küçük boyutta olması bir kadın için en zarifi olacaktır. Kelebeğinizi istediğiniz renklerde kullanabilirsiniz ve ömrünü ömrünüze katabilirsiniz.

Butterfly Tattoo (Kelebek Dövmeleri) butterfly tattoo desing Butterfly Tattoo (Kelebek Dövmeleri) butterfly tattoos Butterfly Tattoo (Kelebek Dövmeleri) kelebek dövme modelleri Butterfly Tattoo (Kelebek Dövmeleri) kelebek dovmesi Butterfly Tattoo (Kelebek Dövmeleri) tribal butterfly tattoo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir