Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Cat Tattoo ( Kedi Dövmeleri )

Cat Tattoo ( Kedi Dövmeleri )

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Cat Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Cat Tattoo (Kedi Dövmeleri) Kedi dövme modelleri

Cat Tattoo ( Kedi Dövmeleri ) Modelleri

Kedi antik Mısır’da mistik güçleri olan bir hayvandı. Bizim kültürümüzde ise şans,bereket ve doğurganlık gibi kediye farklı anlamlar yüklendi. Kedi dövmeleri doğurganlığı da temsil ettiği için genellikle bayanlar tarafından tercih edilir. Kedinizin isim, doğum tarihi ve portresini kolunuza yaptırabilirsiniz. Pati izleri ve üç tel şeklinde çizilen bıyıklar da tercih edilmektedir. Aynı zamanda bacağa çizilen çizgisel ve minimalist kediler size gizemli bir hava katar. İçi siyah doldurulmuş kara bir kedi size asi bir hava katacaktır. Eğer birden fazla kendiniz varsa iki kolunuza ayrı ayrı portreler çizdirebilirsiniz. Büyük bir dövme tercih edeceksiniz sırta yapılan sanatsal bir sulu boya kedi dövmesi hoş görünecektir. Gizemli bir kedi istiyorsanız geometrik şekilde çizilen renkli gözlere sahip bir kedi size istediğiniz görünümü verecektir. El ve ayak bileklerine yapılan küçük patiler çok şirin aynı zamanda zarif bir görünüm sağlayacaktır.

Cat Tattoo (Kedi Dövmeleri) Black cat tattoo

Eğer bir kedi severseniz Cat Tattoo sizin ruhunuzu yansıyacaktır. Bu sebepe kedinin size hangi özelliğiyle hitap ettiğini belirleyip, kafanızda buna göre bir biçim oluşturup, ardından dövme sanatçılarına başvurmanızda fayda vardır.

Cat Tattoo (Kedi Dövmeleri) Kedi dövmesiCat Tattoo (Kedi Dövmeleri) Kedi DövmeleriCat Tattoo (Kedi Dövmeleri) Cat tattoosCat Tattoo (Kedi Dövmeleri) Cat tattoo modelsCat Tattoo (Kedi Dövmeleri)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir