Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Chest Tattoo (Göğüs Dövmeleri)

Chest Tattoo (Göğüs Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Chest Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Chest Tattoo (Göğüs Dövmeleri) Göğüs dövme çeşitleri

 

Chest Tattoo (Göğüs Dövmeleri) Modelleri

Chest Tattoo yani göğüs dövmeleri seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi vücut tipine göğüs dövmeleri gider? Bu soruların cevabını yazımızda bulabileceksiniz. Öncelikle vücut tipine göre göğüs dövmesi yaptırmanın bir önemi yoktur. Aslında tüm dövmelerde böyledir. Kendinize yakıştırdığınız dövmeyi kendinize yaptırabilirsiniz. Göğüs dövmenizi seçerken vücut hattınıza uygun minimal ya da daha büyük dövmeler seçebilirsiniz. Göğüs bölgenizin üst tarafına daha büyük dövmeler, göğüs bölgenizin alt tarafına ise daha minimal dövmeler seçmeniz sizin için daha yararlı olabilir. İki göğsünüzü birden kaplayan dövmeler de size yakışacaktır.

Chest Tattoo (Göğüs Dövmeleri) Erkek göğüs dövmeleri

 

Göğüs bölgesine yapılacak birçok dövme modeli vardır. Örnek verecek olursak insanlar değer verdikleri insanların isimlerini göğüs bölgesine ya da tam kalbinin üzerine yazdırarak isim yazdırdıkları kişiye hayatları boyunca unutamayacak bir hediye vermiş oluyorlar. Bu hediye sevgili ve eşler için çok romantik olmakta ve ilişkinizin daha sağlıklı yürümesine sebep olacaktır bunun yanı sıra arkadaşınızın adını yazdırmanız arkadaşlık ilişkilerinizi daha olumlu hale getirip aranızdaki bağı olumlu şekilde arttıracaktır. İsim dövmelerinin yanı sıra hayatınızda benimsediğiniz yaşam idolünüzün sembolü ya da bunu ifade edecek herhangi bir simge de göğüs bölgenize yaptırabileceğiniz dövmeler arasında yer alır.

Chest Tattoo (Göğüs Dövmeleri) Chest tattoos Chest Tattoo (Göğüs Dövmeleri) Chest tattoo Chest Tattoo (Göğüs Dövmeleri) Göğüs dövmeleri Chest Tattoo (Göğüs Dövmeleri) Göğüs dövme modelleri Chest Tattoo (Göğüs Dövmeleri) Woman chest tattoo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir