Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Clock Tattoo (Saat Dövmeleri)

Clock Tattoo (Saat Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Clock Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Clock Tattoo (Saat Dövmeleri) Clock tattoo

Clock Tattoo (Saat Dövmeleri) Modelleri

Son zamanlarda moda haline gelen dövme modellerinin başında saat dövmeleri gelmektedir. Saat dövmeleri oldukça anlamlı dövmeler olabilmektedir. İnsanlar sevdiklerinin doğum saatini veya ölüm saatini dövme olarak yaptırabilmektedir. Bazı bireyler ise ilişkilerini ölümsüzleştirmek adına yaptırmaktadır. Saat, hayatımız boyunca önemli bir sembol olmuştur. Bu yüzden de bu tarz dövmeler oldukça anlam taşır. Saat dövmeleri hayatımızda yaşadığımız önemli anların unutulmaması için güzel bir opsiyon tanımaktadır. Saat dövmeleri için tercih edilen bazı bölgeler vardır. Bunların başında ise kol gelmektedir. Kolun dışında ise sırt ve göğüs bölgesi de tercih edilen bölgelerdendir. Üst kolunuza yaptıracağınız bir saat dövmesi hem oldukça şık hem de oldukça ilgi çekici olabilmektedir. Alt kola ise daha sade ve üzerinde sadece tarih bulunan dövmeler tercih edilmektedir. Bazı durumlarda ise başka bir şeklin içine tarih ve saat eklenmektedir.

Clock Tattoo (Saat Dövmeleri) Clock tattoo models

 

Clock Tattoo modeli hem erkek hem de kadınlar için oldukça uygun modeldir. Cinsiyete dair bir öğe taşımamaktadır. Bu sebeple de her iki cins tarafından da tercih edilir. Çiftler arasında da oldukça yaygın hale gelmiştir. Söz, nişan ve düğün gibi önemli günlerin tarih ve saatleri çiftler tarafından dövme olarak yaptırılmaktadır. Vücudumuzda da birçok bölgeye yapılabilen bu dövme son zamanlarda trend haline gelmiştir. Renk ayrımı pek gözetilmemesine rağmen siyah ve koyu renkler daha çok tercih edilmektedir. Elbette dövme pişman olunmaması gerekilen bir aksesuardır ve bu yüzden yapılmadan önce oldukça düşünülmeli emin olduktan sonra yaptırılmalıdır.

Clock Tattoo (Saat Dövmeleri) Saat dövmeClock Tattoo (Saat Dövmeleri) Saat dövme çeşitleri Clock Tattoo (Saat Dövmeleri) Köstekli saat dövmeleri Clock Tattoo (Saat Dövmeleri) Saat dövme modelleriClock Tattoo (Saat Dövmeleri) Saat dövmeleri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir