Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Compass Tattoo (Pusula Dövmeleri)

Compass Tattoo (Pusula Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Compass Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Compass Tattoo (Pusula Dövmeleri) pusula dövme

Compass Tattoo (Pusula Dövmeleri) Modelleri

Bu klişe dövmelerden biri Compass Tattoo modelidir. Şüphesiz en sık görülen dövme modellerinden biri konumundadır. Erkeklerde en çok omuz, kol ve bilek kısmında görülen pusula dövmeleri, kadınlarda da sırt ve üst bacak bölgesinde sıklıkla rastlanıyor. Her zaman kuzeyi gösteren bu klasik figür, iyi vücutlu birinin göğsünde de güzel görüntü sağlayacaktır.

Compass Tattoo (Pusula Dövmeleri) pusula dövme çeşitleri

Compass tattoonun özel de bir anlamı bulunur. Örneğin bir doğacılık veya denizcilik tutkusunu anlatabilir. Güvenilirliği de temsil edebilir. Bir başka anlamı da kişinin kendi yolunu seçmesidir. Compass Tattoo genellikle sade siyah renkte bulunur. Renkli modellerine daha az rastlanır.

Compass Tattoo (Pusula Dövmeleri) pusula dövmeleri

Pusula dövmelerine genellikle aşırı büyük rastlanmaz. Estetiğin bozulmaması için yapılacak bölgeniz de dikkate alınarak yaklaşık bir elma boyutlarında olan bir pusula dövmesi harika görünecektir. Bu dövmenin güzel görünmesi için tabi ki dövmeciniz emeği çok önemlidir. Eğer steril olmayan ve güvenilirlikten uzak bir dövme salonunda dövme yaptırsanız hem vücudunuzda kötü bir görüntü oluşabilir hem de sağlığınızdan olabilirsiniz. Hayatınız boyunca bunu taşıyacağınızdan dolayı kaliteli ve güvenilir bir dövme salonunda bu compass tattoo modellerinden birini yaptırabilirsiniz.

Compass Tattoo (Pusula Dövmeleri) pusula dövme modelleri

Compass Tattoo (Pusula Dövmeleri) pusula dövmesi

Compass Tattoo (Pusula Dövmeleri) compass tattoo desing

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir