Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Crow Tattoo (Karga Dövmeleri)

Crow Tattoo (Karga Dövmeleri)

Dövme, insanların dikkatini çekebileceğiniz bir araç. Bir mekânda veya bir ortamda insanların dikkatini çekmek istiyorsanız dövme sahibi olmanız bunun çözümü için mükemmel bir şey olabilir. Son yıllarda etrafınızda birçok dövme sahibi insana rastlamanız mümkün. Bu insanların yaptırdığı dövme çeşitleri birçok model de olabilir. Bu modellerden birine örnek olarak bugün Crow Tattoo modelini konuşacağız.

Crow Tattoo (Karga Dövmeleri) Crow tattoo models

Dövme; kalıcı olarak taşıdığınız, istediğiniz yazıyı veya motifi vücudunuza işleyebileceğiniz bir vücut aksesuardır. Kalıcı olarak dediysek bile dövmeyi vücudunuzdan sildirebileceğiniz imkânlar artık mevcut. Sildirme teknolojisinin gelişmesi ile birlikte buna paralel olarak dövme yaptırma sektöründe artış yaşandı. İnsanlar artık yaptırdığı dövmelerden sıkıldığında gidip, yaptırdıkları dövmeyi vücutlarından sildirebiliyor. Bu da kişilere dövme yaptırma konusunda cesaret veriyor.

Crow Tattoo (Karga Dövmeleri) Crow tattoo

 

Crow Tattoo (Karga Dövmeleri) Modelleri

Crow Tattoo karga dövmesi anlamına gelir. Karga dövmeleri dövme piyasasında çok popüler ve eski bir yere sahiptir. Bu popülerliğin sebebi büyük ihtimal Johnny Deep’in elinde minimal bir crow tattoo olmasıdır. 1994 yapımı “The Crow” filminden esinlenerek bu dövmesini yaptıran Johnny Deep, bu dövmesiyle birçok kişiye ilham olmuştur. Hatta Hayko Cepkin’in de aynı sebeple bu dövmeyi vücudunda taşıdığı bilinir.

Crow Tattoo (Karga Dövmeleri) Karga dövme modelleri
Crow Tattoo modelinin birçok anlamı bulunabilir. Bunlardan ilki kıyamet ve ölüm anlamıdır. Mistik ve dini anlamları bulunan bu dövme modeli aslında ağır mesajlar taşır. Eğer sadece şeklini beğendiğiniz için yaptırmak istiyorsanız, öncesinde bir anlamını araştırmanız faydalı olacaktır. Biçimsel olarak en iyi kuş dövmelerinden biri olduğunu düşündüğümüz bu model, sırt gibi ya da bacak gibi geniş alanlı bölgelerde daha hoş duracaktır. Minimal modellerin ise boyun hizasında kullanıldığına rastlanmaktadır. Karga dövmesi bazı kişiler için yanlış anlaşılabileceğinden savunmanızı hazırlayıp, bu dövmeyi yaptırmanızda fayda vardır.

Crow Tattoo (Karga Dövmeleri) Karga dövmesiCrow Tattoo (Karga Dövmeleri) Karga dövmeleriCrow Tattoo (Karga Dövmeleri) Crow tattoo model

Crow Tattoo (Karga Dövmeleri) Karga dövmesi modelleri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir