Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Crown Tattoo (Taç Dövmeleri)

Crown Tattoo (Taç Dövmeleri)

Dövme bir uzakdoğu sanatıdır. Kökleri MÖ yıllarına dayansa da önemini hiç yitirmeden, aksine önemini arttırarak günümüze kadar gelmiştir. Crown Tattoo modeli de günümüzde popüler dövmelerden biridir. Hem erkeklerin hem bayanların vazgeçilmez bir figürü olan taç dövmelerini gelin hep birlikte inceleyelim.

Crown Tattoo (Taç Dövmeleri) Crown tattoo models

Crown Tattoo (Taç Dövmeleri) Modelleri

Taç dövmesi, asaleti ve krallığı temsil eder. Taç takılan kişi güçlü ve asildir. Bu dövmeyi yaptıran kişiler lider ruhlarını gözler önüne sermek isterler. Aynı zamanda taç dövmesi zafer anlamına da gelir. Erkeklerde; göğüs üstüne, omuz veya sırta tercih edilirken, kadınlarda; göğüs, köprücük kemiği altı veya üzeri, bilek ya da kola tercih ediliyor. Değişik boyutlar ile farklı bölgelere yaptırılabilir. Örneğin küçük boyutlu bir taç dövmesi ayak bileğine uygulanırken, büyük boyutlu taç dövmesi sırtta geniş alana yapılabilir. Kadınlar için taç dövmesi daha feminen detaylar ile uygulanır. Erkekler için ise maskulen figürler ile uygulanır. Erkeklere yapılan taç dövmeleri genelde dışı çerçevelenmiş, renksiz dövmelerdir. Kadınlara yakışan ve bedenlerinde hoş duran Crown Tattoo modelleri işte renklendirilebilir. Günümüzde çiftler kral ve kraliçe taçları olarak ikili dövmeler yaptırabiliyorlar. Taç dövmeleri son olarak kadının zarafetini, erkeğin zaferini temsil ediyor diyebiliriz.

Crown Tattoo (Taç Dövmeleri) Taç dövmesi

Kısaca söylemek gerekirse, lider bir ruha sahipseniz, asaletin temsili bir karaktere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız bu dövme tam size göre. Bizlerden tavsiye olarak şunu söyleyebiliriz ki, yaptırılacak ortamın titizliğine, hijyenine, dövme artistinin de tecrübesine ve güvenirliğine dikkat edin.

Crown Tattoo (Taç Dövmeleri) Crown tattoosCrown Tattoo (Taç Dövmeleri) Crown tattoo vectorCrown Tattoo (Taç Dövmeleri) King crown tattooCrown Tattoo (Taç Dövmeleri) Kral taçıCrown Tattoo (Taç Dövmeleri) Taç dövmeleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir