Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Deer Tattoo (Geyik Dövmeleri)

Deer Tattoo (Geyik Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Deer Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Deer Tattoo (Geyik Dövmeleri) Deer tattoo

 

Deer Tattoo (Geyik Dövmeleri) Modelleri

İnsanlar genelde vücutlarında geyikten daha sert hayvanlara yer verir; örneğin aslan, puma, çita ve benzeri hayvanlar. Geyik bu hayvanların yanında daha sakin ve narin duran hayvanlardan bir tanesidir. Bu yüzden geyiğin kadınlarda yapılma oranı erkeklere göre daha fazladır. Geyik anlamına gelirsek geyik arayışın simgesidir. Geyiğin ormanda hızlıca bir sağa bir sola koşturup bir şeyler araması gerçeklik ve mutlaklığın arayışı olarak bilinir. Ayrıca geyiğin zarafet, kibarlık, doğa ve benzeri gibi anlamları da mevcuttur. Bu anlamların yanında geyiğin boynuzlarından ötürü sert tarzda anlamları da vardır. Bu boynuzlar geyik dövmesinde  güç, cesurluk gibi bazı anlamları da temsil eder.

Deer Tattoo (Geyik Dövmeleri) Deer tattoo models

 

Yukarıda saydığımız anlamlar yüzünden geyik dövmesi bu aralar insanlar arasında popüler bir dövmedir. Anlamı ve şık duruşu sayesinde insanların beğenisini kazanmış geyik dövmesi yaptırılabilecek güzel hayvan dövmeleri arasındadır. Geyik dövmesi insanlar arasında genelde sırt, omuz, ense gibi vücut bölümlerine yaptırılmaktadır fakat en çok yaptırılabilen bölge olarak kesinlikle ön kol yani bilek kısmını verebiliriz. Bu dövme bazen büyük bazen küçük yaptırılsa da iki türlüde vücutta hoş bir görüntü ortaya çıkarıyor. Ayrıca geyik tatlı ve sevimli bir hayvan olarak görüldüğü için insanlar açısında hoş karşılanan bir hayvan konumundadır. Eğer bir dövmeye karar vermekte zorlanıyorsanız Deer Tattoo sizin için uygun bir seçenek olacaktır.

Deer Tattoo (Geyik Dövmeleri) Deer tattoos Deer Tattoo (Geyik Dövmeleri) Geyik dövme Deer Tattoo (Geyik Dövmeleri) Geyik dövmeleri Deer Tattoo (Geyik Dövmeleri) Geyik dövme modelleri Deer Tattoo (Geyik Dövmeleri) Geyik dövmesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir