Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Dreamcatcher Tattoo (Düş Kapanı Dövmeleri)

Dreamcatcher Tattoo (Düş Kapanı Dövmeleri)

Dövme, dünya çapında birçok insanın yoğun ilgisine sahiptir ve bu ilgi gün geçtikçe artmaktadır. İnsanlar artık dövme yaptırıp yaptırmamayı değil 2.yi 3.yü yaptırmayı düşünür olmuştur. Ülkemizde dövme artık daha çok kabul görür olmuştur ve bu durumdan ötürü bizde de gitgide yaygınlaşmaktadır. Vücut aksesuarları arasında en çok tercih edilen olan dövmenin bu popülaritesi şüphesiz taşıdığı anlam ve yaptıran kişiye özgün olmasıdır. Bunlara örnek olarak kişiye özel tasarlanan dövmeleri örnek verebiliriz. Yani anlayacağınız gittiğiniz herhangi bir yerde sizinle aynı dövmeye sahip birini bulma olasılığınız yolda giderken para dolu bir çanta bulma olasılığınızdan daha azdır. Size bu konumuzda Dreamcatcher Tattoo  hakkında bilgiler verdik ve görseller ile gösterdik .

Dreamcatcher Tattoo (Düş Kapanı Dövmeleri) Dreamcatcher

Dreamcatcher Tattoo (Düş Kapanı Dövmeleri) Modelleri

Dövme, artık erkekler kadar kadınların da ilgisini çeken bir hale gelmiştir. Bugün özellikle kadınların tercih ettiği Dreamcatcher Tattoo modeli hakkında konuşacağız. Dreamcatcher tattoo, rüya-düş kapanı anlamına gelen güncel ve ravaşta bir dövme modelidir. Bu dövmenin anlamı ve geçmişi Kızılderililere kadar dayanmaktadır. Onlar bu rüya kapanlarının onları kötü ruhlardan koruyacağını ve onları şeytandan uzaklaştıracağını düşünür. Ortasında bulunan söğüt ağacından yapılma çemberin gücü simgelediği bilinir. Ek olarak Kızılderililer, dreamcatcherın onları iyileştirdiğini de düşünür. Bu sebepler ile bu dövme modeli ağır masajlar içerir.

Dreamcatcher Tattoo (Düş Kapanı Dövmeleri) Dreamcatcher tattoo desingns

Son yıllarda Dreamcatcher Tattoo modelini çok fazla görüyoruz. Bu yüzden bu modeli yaptırırken bir klişe yaptırdığınızı unutmayın. Başka birinde de bu dövmeyle karşılaşabilirsiniz. Buna hazırlıklı olarak karar verin. Bu modeli yaptırırken renkli ya da renksiz diye kendinizi kısıtlamanıza gerek yok. Çünkü iki tip dövme de görsel açıdan güzel bir görüntü sunacaktır. Bu dövme modelini vücudunuzda birçok yere yaptırabilirsiniz. Örneğin; baldır, bilek içi, sırt, yan karın gibi. Çoğu yere uyum sağlayabilir. Ama kadınlarda en sık kullandığı alan sırttır. Erkeklerde çok nadiren görülen bu dövme, bizce erkekler tarafından yaptırılmamalıdır.

Dreamcatcher Tattoo (Düş Kapanı Dövmeleri) Dreamcatcher tattoo models

Bu kötülükleri uzak tutacağına inanılan dövme modeli, yoğun bir anlam içermesiyle sizin için doğru bir seçim olabilir. Yeter ki kararınızdan emin olup, dövmenizi doğru bir dövme salonunda yaptırın. Çünkü bu dövmenin gölge detayları derindir ve dikkat ister. Bunları önemsediğiniz takdirde dikkat çekici güzellikte bir dreamcatcher tattoonuz olabilir.

Dreamcatcher Tattoo (Düş Kapanı Dövmeleri) Dreamcatcher tattoosDreamcatcher Tattoo (Düş Kapanı Dövmeleri) Düş kapanı dövmeDreamcatcher Tattoo (Düş Kapanı Dövmeleri) Düş kapanı dövme çeşitleriDreamcatcher Tattoo (Düş Kapanı Dövmeleri) Düş kapanı dövme modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir