Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Feather Tattoo (Tüy Dövmeleri)

Feather Tattoo (Tüy Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Feather Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Feather Tattoo (Tüy Dövmeleri) Feather tattoo models

 

Feather Tattoo ( Tüy Dövmeleri ) Modelleri

Tüy dövmesinin zarif bir duruşu vardır. Vücutta kullanıldığı yeri de önemli olan tüy dövmesi genelde omuz, sırt ve buna benzer bölümlere yaptırılmaktadır. Tüy dövmelerinin anlamı ise her kültüre göre değişiyor. Tüy dövmeleri genel olarak hippi havasına bürünmek isteyen insanlar tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca tüy dövmesi genç neslin istediği dövmelerin arasındadır. Tüy dövmesinin biraz kötü bir anlamı bulunmaktadır. Tabi ki bu anlam insandan insana değiştiği için son yorumu sizin yapmanız en mantıklısı. Tüy dövmesinin esas anlamı ölümdür. Tabi ki de bu anlam tüy sahip olduğu kuş türüne göre de değişim göstermektedir. Örnek olarak tüy dövmesinin bazı kuşlarda taşıdığı anlam gizem ve istihbarattır. Bunun gibi birçok farklı anlama gelen kuş dövmesini gösterdiği zariflikle yaptırılmaya değer dövmeler arasında.

Feather Tattoo (Tüy Dövmeleri) Feather tattoos

 

Feather Tattoo aynı zamanda farklı dövmelerden sıkılıp onları kapatmak için başvurulan yollardan bir tanesidir. Bir dövmeden sıkılıp artık onu vücudunda istemeyen kişiler için güzel bir kapatıcı dövmedir. Tabi ki de bu kapatıcı niteliğinden farklı olarak da tek başına harika görüntüler ortaya çıkartan bir dövmedir. Daha çok bayanlar tarafından tercih edilen tüy dövmesi bayanlara daha çok hitap etmektedir. En çok yaptırılan tüy modelleri ise şunlardır; Anka kuşu, baykuş, kartal, martı ve tavus kuşu gibi kuşların tüyleridir. Ayrıca tüy dövmesi özgürlüğü, yaşamın ilerleyişi anlamını ortaya çıkartan dövme modellerinden bir tanesidir. Tüy dövmesinin özgürlüğü temsil etmesi de tabi ki de kuşlardan kaynaklanmaktadır. Eğer özgürlüğü ifade eden bir dövme istiyorsanız tüy dövmesi sizin için vazgeçilmez dövmelerden bir tanesi olacaktır.

Feather Tattoo (Tüy Dövmeleri) Tüy dövmeleriFeather Tattoo (Tüy Dövmeleri) Tüy dövmeFeather Tattoo (Tüy Dövmeleri) Tüy dövme modelleriFeather Tattoo (Tüy Dövmeleri) Tüy dövmesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir