Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Finger Tattoo (Parmak Dövmeleri)

Finger Tattoo (Parmak Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Finger Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Finger Tattoo (Parmak Dövmeleri) finger tattoo

Finger Tattoo (Parmak Dövmeleri) Modelleri

Bu dövmeleri nerede yaptırdığınız çok önemlidir, dar bir alanda detaylı çalışması gereken dövmeciniz çok dikkatli olmalıdır. Ayrıca Finger Tattoo sabit yüzük isteyen kişiler için de ideal bir dövme tercihidir. Evli çiftlerde yüzük konusu eşler arasında kavga konusu olmaktadır. Bunun içinde yüzük parmağına isim veya tarih dövmesi yaptırmak bu probleme çözüm olabilir. Bu karşıdakine ömür boyu güvenin de sembolü konumuna gelir. Son yılların en sık görülen Finger Tattoo modelleri ise parmağın üzerindeki hayvan figürleridir. Bunun dışında 4 ya da 5 harfli kelimelerin de parmakların üzerine yazıldığına rastlanır.

Finger Tattoo (Parmak Dövmeleri) parmak dövme

Güzel olmasını düşünürken kalıcılığı da düşünmeniz gerekir. Her ne kadar iğneyle deri altına yapıldığından kalıcı olsa da ellerinizi sürekli yıkadığınız, aktif şekilde kullandığınız için renk pigmentleri kalıcılığını zamanla yitiriyor. Bununla birlikte dövme deride tutunamıyor ve boya dağılmaya başlıyor. Parmağınız sürekli göreceğiniz için ve bu şekilde dövmeden sıkılma ihtimalinin bulunduğu bir yer olduğu için seçimde çok dikkatli olmalısınız. Dövmenin şekli ve nereye olacağı önemli olmasının yanı sıra hep kalacağını da bilerek isteyip istemediğimize emin olmalısınız. Aksi takdirde yaptırırken duyduğunuz acının çok daha fazlasını sildirirken duyarsınız. Dövme yaptırmadan önce olumlu ve olumsuz durumları düşünerek seçimlerinizi en doğru şekilde yapmalısınız.

Finger Tattoo (Parmak Dövmeleri) finger tattoo man

Finger Tattoo (Parmak Dövmeleri) parmak dövmesi

Finger Tattoo (Parmak Dövmeleri) parmak dövme modelleri

Finger Tattoo (Parmak Dövmeleri) parmak dövmeleri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir