Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Flower Tattoo (Çicek Dövmeleri)

Flower Tattoo (Çicek Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Flower Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Flower Tattoo (Çicek Dövmeleri) Çicek dövme modelleri

Flower Tattoo (Çicek Dövmeleri) Modelleri

Çiçek dövmesini genelde kadınlar yaptırsa da erkeklerde de çiçek dövmesine rastlamak mümkün. Vücudun istediğiniz her hangi bir bölgesine de yakışan çiçek dövmesi genelde küçük ve minimalist olarak kullanılır. Tabi ki de büyük olarak kullanıldığı insanlar da mevcut. Bazen ayak bileklerine bazen el bileklerine bazense enseye bile yaptırılan çiçek dövmeleri vücudu çok narin gösteriyor ve güzel duruyor. Çicek dövmelerinin en sık görüldüğü bölge olarak el üstü örnek verilebilir. Elin üstüne renkli şekilde yapılabilecek bir Flower Tattoo erkeklerde oldukça ilgi çekici durmaktadır. Çiçek aslında çok genel bir kavram olduğu için bunu biraz özelleştirebilirsiniz. Her çiçek türüne göre taşıdığı anlamda tabi ki de farklılaşacaktır. Ayrıca milyonlarca çeşidi ve rengi bulunduğu için karar vermesi de biraz zordur. En çok kullanılan çiçek dövmesi gül dövmesidir. Ülkemizde de en popüler olan dövmelerden biri gül dövmeleridir. Gül aşk ve güzelliği simgelediği için yapılma oranı fazladır. Gülün yanında orkide, papatya, kardelen ve benzeri çiçekler de çok kullanılmaktadır. Hatta bunca çiçeğin yanında kaktüs dövmesi yaptıranlar bile mevcuttur.

Flower Tattoo (Çicek Dövmeleri) Flower tattoos

 

Her çiçeğin kendine göre anlamları olduğu için çiçek dövmesi yaptırmadan önce kendinize en yakın anlamı taşıyan çiçeği keşfetmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra tabi ki de çiçeğin rengine karar vermek geliyor. Renklerin de kendi içinde farklı anlamları mevcuttur. Anlayacağınız çiçek dövmesi biraz fazla zahmetli ama bittikten sonra ortaya çok güzel görüntüler ve anlamlar çıkarabilen bir dövme modelidir. Ayrıca çiçek dövmelerini başka dövmelerinizin yanında da kullanabilirsiniz. Örneğin çiçek dövmesi vücudunuzdaki bir kuş dövmesiyle çok güzel görüntüler ortaya çıkarabilir. Bu tarz yaratıcılıklarla vücudunuzu çok güzel hallere getirebilirsiniz hepsi sizin elinizde. Size anlam kazandırmak için vazgeçilmez dövmelerin olduğu günümüzde dövme yaptırmak çok mantıklı ve yerinde kararlardan biridir.

Flower Tattoo (Çicek Dövmeleri) Çicek dövmeleriFlower Tattoo (Çicek Dövmeleri) Flower tattooFlower Tattoo (Çicek Dövmeleri) Flowers tattooFlower Tattoo (Çicek Dövmeleri) Çicek dövmesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir