Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Geometric Tattoo (Geometrik Dövme)

Geometric Tattoo (Geometrik Dövme)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Geometric Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Geometric Tattoo (Geometrik Dövme) geometric tattoo models

Yaptıracağınız dövmenin bir ömür boyunca üzerinizde kalacağını düşünürsek, doğru dövme seçimi yapmanız hayati bir önem taşımaktadır. Her bir dövmenin kendine özel karakteri, ruhu olduğu için dövmemizi seçerken kendi karakterinizi yansıtması çok önemlidir. Hatta yalnızca karakterinizi yansıtmakla kalmayıp yaşamınızdaki olaylardan tutun da yaşadığınız yere kadar bilgi vermektedir. Tabi ki doğru modeli seçtikten sonra dövmeyi yaptıracağınız yerin hijyenik bir mekan olmasına dikkat etmelisiniz. Fakat dövmemizi yaptıracağımız yerin sadece hijyenik olması da yeterli değildir. Hijyenik olduğu kadar dövme sanatçısının da yetenekli olmasına özen gösteriniz. Size sadece müşteri ve para gözüyle bakan yerlerden kaçınmalısınız.

Geometric Tattoo (Geometrik Dövme) geometric tattoo

Geometric Tattoo ( Geometrik Dövme ) Modelleri

Bu makalemizde dövme modeli seçiminizi yaparken yardımcı olabilmeye ve model tavsiyesinde bulunmaya çalışacağız. Dövme dediğimiz zaman insanların aklına ilk olarak yazı ya da resimler geliyor. Fakat aslında dövme çeşitleri sadece o ikisiyle sınırlı değil. Her ne kadar bilinmese de geometrik dövme diye de dövme çeşidi vardır. Geometric Tattoo, adından da anlaşılacağı gibi geometrik şekiller ile yapılan dövmelerdir. Geometric tattonun geçmişine bakarsak eskiden o kadar yaygın değilken, günümüzde popülerliği gitgide artmaktadır.

Geometric Tattoo (Geometrik Dövme) geometric tattoos

Geometric tattoolar, kendi içinde anlamlarına göre ayrılmaktadır. Mesela kimisi özgürlük anlamına gelirken, kimisi de tutsaklık anlamına gelebilmektedir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin gönül rahatlığıyla geometric tattoo yaptırabilirsiniz. Çünkü geometric tattoo bazı dövme modellerinin aksine, belirli bir cinsiyetin kullandığı modellerden değildir. Sade ve şık bir dövme modeli arıyorsanız Geometric Tattoo tam size göre modeldir. İstediğiniz boyutta ve vücudunuzun istediğiniz yerine huzurla yaptırabilirsiniz. Sade bir model olduğundan dolayı, her şekilde estetik bir görüntü sağlar.

Geometric Tattoo (Geometrik Dövme) geometrik dövme çeşitleri

Geometric Tattoo (Geometrik Dövme) geometric tattoo desing

Geometric Tattoo (Geometrik Dövme) geometrik dövmeler

Geometric Tattoo (Geometrik Dövme) geometrik dövme modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir