Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Gun Tattoo (Silah Dövmeleri)

Gun Tattoo (Silah Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Gun Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Gun Tattoo (Silah Dövmeleri) dövme modelleri erkek silah

Gun Tattoo (Silah Dövmeleri) Modelleri

Gun Tattoo birçok anlamı bulunmaktadır. Bu anlamlar genelde silah, savaş ve bunun gibi anlamlar çerçevesinde yapılmaktadır. Silah, asker, avcı, polis gibi birçok anlam ifade eden biçimde yaptırılan silah dövmeleri yabancı ülkelerde, ülkemize göre daha popülerdir. Silah dövmelerinin yapılış amacı genel olarak koruma içgüdüsü ve kendine güvendir. Silah dövmesi modellerinde genelde silah ve kuru kafa gibi ince detayları önemli olan resimler yapıldığı için bu dövmeye yapılırken özen gösterilmesi gerekmektedir. Her önüne gelen dövmeciye yaptırılmaması gereken Gun Tattoo titiz bir çalışma istemektedir. Kadın ve erkek ayrımı gözetmeksizin yapılan bu dövme modelinde kadın ve erkeklerin en çok birliktelik gösterdiği model tabanca modelidir.

Gun Tattoo (Silah Dövmeleri) silah dövme modelleri

Daha çok şiddet içerikli olarak gözükebilen bu dövme modelinin aslında amacı şiddet değil şiddete karşı duruş sergilemektir. Tabi ki de bu her durum için geçerli değildir. Bazen silah dövmesi modellerinin bazı çeteleri de temsil ettiğine rastlamaktayız. Bazı sembollerle de kullanılabilen silah dövmesi modelleri kadınlar tarafından genelde gül, çiçek ve asmalar ile birlikte kullanılıyor. Kadınların silah dövmelerinin yanında çeşitli simgeler kullanmalarının nedeni ise bu dövmenin eleştiriye fazla açık olmasıdır. Dövmeyi çiçek ve benzeri simgeler ile süsleyerek bir nebze bu yargının önüne geçmeyi başarıyorlar. Silah Dövmelerinin kullanıldığı yaş aralığı ise genelde yirmi beş ile kırk yaşları aradı oluyor. Bu durumun nedeni ise daha gerekli olgunluğa gelememiş gençlerin bu dövme modelinden çekinmesidir. Çok fazla çekinilecek bir tarafı olmayan Gun Tattoo modelleri yaptırılması gereken dövme modellerindendir.

Gun Tattoo (Silah Dövmeleri) gun tattoo desing

Gun Tattoo (Silah Dövmeleri) gun tattoo models

Gun Tattoo (Silah Dövmeleri) silah dövmeleri

Gun Tattoo (Silah Dövmeleri) gun tattoo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir