Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Hand Tattoo (El Dövmeleri)

Hand Tattoo (El Dövmeleri)

Öncelikle dövmenin kısa bir tanımıyla başlarsak, dövme, deri tarafından yok edilemeyen bir boya ile belirli insan vücudunun alt deri yüzeyine kadar işlenmesi ve bu suretle değişik şekil, desen veya resimlerin insan vücudu üzerine şekillendirilmesi olarak tanımlanmaktadır.Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Hand Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Hand Tattoo (El Dövmeleri) el dövmeleri

Hand Tattoo ( El Dövmeleri ) Modelleri

Vücudunuzda dövme yaptıracak bir yer arıyorsanız, elinizin üstünü düşünebilirsiniz. Hand tattoolar gerçekten harika görünmektedir. Kaliteli, şık bir dövme ile bakımlı ellerinizi tamamlayabilirsiniz. Elleriniz vücudunuzun her zaman meydanda olan ve insanların en çok görebildiği uzvunuzdur. Sizin karakterinizi, kişiliğinizi ve ruh halinizi yansıtan bir model seçerek hayatınızın sonuna kadar mutlulukla sahip olabileceğiniz dövmeleriniz olabilir. Hand Tattoo ilk kez dövme yaptıracak biri için fazla cesur bir tercih olabilir. Bu yüzden hand tattoo daha çok dövme yaptırmak konusunda ilerlemiş kişilerde görülmektedir.

Hand Tattoo (El Dövmeleri) el dövmeleri erkek

Günümüzde erkekler, kadınlara göre daha büyük, asi modelleri yaptırırken; kadınlar ise erkeklere oranla daha küçük boyutlarda sade modelleri yaptırmaktadırlar. Elinize dövme yaptırırken en çok dikkat etmeniz gereken konulardan biri de dövmenizin modeli ve anlamıdır. Örnek verecek olursak; eliniz üzerine kuş dövmesi yaptırabilirsiniz. Kuş dövmesinin anlamı, kuşa atfedilen anlamlarla eş değerken, ateş dövmesinin anlamı ışık, bilgi, tutku ve bunlarla birlikte yıkım, talan, değişim gibi anlamlar ifade eder. Bunlarla birlikte elinize sonsuzluk işareti yaptırarak çok estetik bir dövmeye sahip olabilirsiniz. Hatta elinize yaptırdığınız sonsuzluk işaretine isim, tarih gibi bilgileri de ekleyerek anlam katabilirsiniz.

Hand Tattoo (El Dövmeleri) el üstü dövmeleri

Hand Tattoo (El Dövmeleri) man hand tattoo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir