Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Joker Tattoo (Joker Dövmeleri)

Joker Tattoo (Joker Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Joker Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Joker Tattoo (Joker Dövmeleri) Joker dövmeleri

Joker Tattoo ( Joker Dövmeleri ) Modelleri

Joker karakteriyle birçok insan Batman Dark Knight filmi sayesinde tanıştı. Aslında jokerin geçmişi çok daha önceki zamanlara dayanmaktadır. 1940’larda çizgi roman karakteri olarak ortaya çıkan joker, filme uyarlanması ile birlikte oldukça popüler olmuştur. Bunu sebebi Heath Ledger’in müthiş oyunculuğu olsa gerek. Son yıllarda tekrar Suicide Squad filminde ekranların karşısına çıkan Joker’i tanımayan kitle yok denecek kadar azalmıştır. Jokerin kelime anlamı her daim oyun kurtarıcı demekken; çizgi roman ve filmlerde ise oyun bozucu bir karaktere bürünmüştür.

Joker Tattoo (Joker Dövmeleri) Joker dövmesi

7den 70e herkesin dikkatini ve ilgisini toplayan bu karakterin dövmesi olmazsa olmazdı tabii ki. Yakın zamanda ortaya çıkan bu dövme modeli, kısa zaman içinde oldukça popüler hale gelmiştir. Dışarıdan baktığımız zaman normalden daha korkunç bir Joker dövmesine sahip olabilirken, aynı şekilde renklendirerek de daha sempatik bir Joker dövmesine sahip olabilirsiniz. Kadınların da bu dövmeyi yaptırdığı görülebilir fakat daha çok erkeklerin ilgi gösterdiği bu dövme modeli şakacı, haylaz ve yaramaz anlamlarına gelmektedir.

Joker Tattoo (Joker Dövmeleri) Joker dövmesi siyah beyaz

Joker Tattoo yaptırmaya karar verdiğimiz zaman hijyenik, kaliteli iş yapan ve yetenekli bir dövme sanatçısı bulmamız çok önemlidir. Çünkü Joker dövmesinin kendini gösterebilmesi ve kaliteli durması için dövmenizi yaptıracağımız kişinin gerek kullandığı tekniklere gerek de tasarımına oldukça dikkat etmelidir. Kalitesiz bir çizim yüzünden Joker’in tüm asaleti ve asiliği gidebilir ve geriye gülünç bir Joker kalabilir.

Joker Tattoo (Joker Dövmeleri) Joker kart dövmeleriJoker Tattoo (Joker Dövmeleri) Joker tattoosJoker Tattoo (Joker Dövmeleri) Joker tattoo modelsJoker Tattoo (Joker Dövmeleri) Joker tattoo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir