Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Leg Tattoo (Bacak Dövmeleri)

Leg Tattoo (Bacak Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Leg Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Leg Tattoo (Bacak Dövmeleri) Woman leg tattoo

 

Leg Tattoo (Bacak Dövmeleri) Modelleri

Son günlerde yaygınlaşan dövmelerin başında ise bacak dövmeleri gelmektedir. Leg Tattoo çeşit açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Kişinin zevkine göre tek bacak kaplanabilir. Tek bacak kaplama işlemi iki çeşit olmaktadır. Birincisi tek bir dövme ile bütün bacağı kaplatma ikincisi ise ayrı ayrı dövmeler ile bacağı kaplamadır. Bazen insanlar bacaklarına değil de ayak bileklerine de dövme yaptırmaktadırlar. Ufak ve renkli bir dövme ayak bileğinizde oldukça hoş durmaktadır. Bunun dışında ise bazı bireylerin iki bacağını kaplattığını bir bacağını tek bir dövme ile diğerini ise ayrı parçalar ile kaplattığını görebiliriz. Bu da oldukça hoş görünen bir seçenektir. Bacak uzun ve geniş bir bölge olduğu için oldukça çeşitli dövmeler yapılabilir. Baldır bölgesine doğru daha kalın ve görsel resimler yapılırken alt bacağa doğru ise daha ince ve küçük dövmeler yapılmaktadır.

Leg Tattoo (Bacak Dövmeleri) Leg tattoo man

 

Daha önce de söylediğimiz gibi dövmeler bazen anlamsal bazen dikkat çekmek için yapılır. Spor ile birlikte düzenli ve kaslı bacağa sahip insanlar da dövme yaptırmaktan yanadırlar. Bacak dövmeleri cinsiyet gözetmeksizin her iki cinse de oldukça yakışır. Erkeklerde bacağı kaplatmak oldukça hoş bir görünüm sağlamak ile birlikte aynı zamanda da dikkat çekicidir. Özellikle kadınlar ise ayak bileklerine renksiz dövmeler ve yazın kendilerine güzel bir görüntü katması adına üst bacaklarına renkli ve hoş tasarımların dövmesini yaptırmaktadır. Bacaklarımız, yelpazesi en geniş bölgelerimizden birisidir. Her türlü renk ve şekli kaldırabilir. Bununla birlikte insanlar hem anlamsal hem de dikkat çekmesi adına rahatlıkla bacaklarına dövme yaptırabilmektedirler.

 

Leg Tattoo (Bacak Dövmeleri) Bayan bacak dövmeleri Leg Tattoo (Bacak Dövmeleri) Erkek bacak dövmeleri Leg Tattoo (Bacak Dövmeleri) Bacak dövmeleri erkek Leg Tattoo (Bacak Dövmeleri) Bacak dövmeleri Leg Tattoo (Bacak Dövmeleri) Bacak dövmeleri bayan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir