Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Lion Tattoo (Aslan Dövmeleri)

Lion Tattoo (Aslan Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Lion Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.
Lion Tattoo (Aslan Dövmeleri) Aslan dövmesi

Lion Tattoo ( Aslan Dövmeleri ) Modelleri

Bugün size Lion Tattoo ne anlama gelir, lion tattoo modellerini yaptırırken nelere dikkat etmemiz gerekir onlardan bahsedeceğiz. Eski uygarlıkların mitolojilerinde sıklıkla karşımıza çıkan aslan figürü, güç ve cesareti sembol eder. Keza günümüzde güçlü ve cesaretli insanlara ‘maşallah aslan gibi ‘ diyerek övgüde bulunuruz. Genelde aslan dövmesi yaptıran insanlarından özgüvenleri yüksek ve cesaretli insanlar olduğunu söyleyebiliriz. Aslanın anlamı sadece güç ve cesaret değildir. Bunun aramızda en bilineni ilahi idareyi sembol etmesidir. Yani aslan dövmesine sahip olan bir kişi sadece güç ve cesareti değil iradeyi de sembol eder. Bir çok insan aslan dövmesiyle birlikte yıldız ve yay kullanıyor. Tabi ki bunun bir çok sebebi var örneğin; Galatasaray takımını tutan bir taraftar aslan dövmesi yaptırdığında  şampiyonluğu simgelemek için yıldızlarla süsleyebilir ya da yay ise göklerin hakimiyetini sembol ettiği için aslan dövmesi ile birlikte kullanılabilir.

Lion Tattoo (Aslan Dövmeleri) aslan dövmeleri

Kısacası Lion Tattoo yaptırmak istiyorsanız gücü, cesareti, iradeyi ve asaleti bir felsefe olarak benimsemeli ve taşıdığınız aslan figürü dövmesine yakışır bir hayat sergilemelisiniz. Anlamının dışında yaptırıldığı yerlere bakalım. Aslan dövmesi için çoğu bölgeniz uygundur. Ancak genellikle erkeklerin tercih ettiği bu dövme modeli sıklıkla göğüs üzerine veya tam tersi sırta yaptırılır. Lion tattoo modelleri çoğu zaman renkli olarak görülür. Siyah bir aslan dövmesi kendini göstermeyecek ve sönük kalacaktır. Detaylarının işlenmesi açısından bu çok önemlidir. Aynı zamanda detaylı bir dövme olduğundan dolayı doğru dövme salonun seçilmesi önemlidir. Hata kaldırmayacak bir modeldir. Bunlara dikkat ederek doğru lion tattoo modelinizi seçebilirsiniz.

Lion Tattoo (Aslan Dövmeleri) Tribal aslan dövmeleri

Lion Tattoo (Aslan Dövmeleri) lion tattoo models

Lion Tattoo (Aslan Dövmeleri) lion tattoo desing

Lion Tattoo (Aslan Dövmeleri) lion tattoo

Lion Tattoo (Aslan Dövmeleri) lion head tattoo

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir