Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Lotus Tattoo (Lotus Çiçeği Dövmesi)

Lotus Tattoo (Lotus Çiçeği Dövmesi)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Lotus Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Lotus Tattoo (Lotus Çiçeği Dövmesi) Lotus çiçeği dövmesi

Lotus Tattoo (Lotus Çiçeği Dövmeleri ) Modelleri

Lotus Tattoo modeli genellikle kadınların kol ve bileklerinde, omuzda ve boyun hizasında tercih ediliyor. Lotus çiçeği dövmesini istediğiniz renk ve boyutta yaptırabileceğiniz gibi renklerine göre lotus çiçeği dövmesinin anlamları değişmekte. Örneğin, mor lotus çiçeği dövmesi mistik anlayışı ifade ederken kırmızı lotus çiçeği dövmesi kalbin sağ halini ve aşkını temsil eder. Mavi lotus çiçeği dövmesi ise ihtiras ve hırs göstergesi olduğu için hayatı zorluk ve mücadele ile geçen bir kadında bu dövme anlamlı olabilir.

Lotus Tattoo (Lotus Çiçeği Dövmesi) Lotus çiçeği dövme

Kadınlarda kola veya bileğe yapılan dövmeler genelde küçük bir boyutta tercih ediliyor, aksi taktirde karşımıza kibar bir görüntü çıkmıyor. Eğer bu Lotus Tattoo modeli bacağa ya da bele yapılacak ise boyut hakkında endişelenilmemelidir. Rahatça boyut seçimi yapılabilir. Diğer bölgeler ile birlikte el üzerine ya da parmaklara yapılan bir lotus çiçeği dövmesi çok kibar ve zarif bir görüntü sağlar. Vücudun birden fazla yerine yapılan lotus çiçeği dövmesi de kötü bir görüntü sağlamamakla birlikte görsel şölen oluşturmaktadır. Örneğin omuz başlarına simetrik olarak yapılmış lotus tattoo güzel bir fikir olacaktır. Bu modelin modası kolay kolay geçmeyecektir. Bu yüzden böyle bir dövme düşünüyorsanız çekinmenize gerek yok.

Lotus Tattoo (Lotus Çiçeği Dövmesi) Lotus flower tattooLotus Tattoo (Lotus Çiçeği Dövmesi) Lotus çiçeği dövme modelleriLotus Tattoo (Lotus Çiçeği Dövmesi) Lotus tattoo black and whiteLotus Tattoo (Lotus Çiçeği Dövmesi) Lotus tattoos

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir