Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Minimalist Tattoo ( Küçük Dövme )

Minimalist Tattoo ( Küçük Dövme )

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Minimalist Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Minimalist Tattoo (Küçük Dövme) dövme modelleri küçük

 

Minimalist Tattoo ( Küçük Dövme ) Modelleri

Vücudunun çoğu bölgesine dövme yaptıranlar, bütün vücudunu dövmeyle kaplama tutkusu olanlar, kendileri için taşıdığı anlamın büyük olduğu şekilleri vücuduna yaptıranlara rastlayabiliriz. Bu dövme yaptıranlar arasındaki bir kısım dövmeden korkarak küçük dövmeler ile başlar. Bu tür küçük dövmeler isteyenler için güzel bir tercih olarak Minimalist Tattoo modelleri bulunmaktadır. Ayrıca yeni başlayanlar için çok uygun bir seçim olan minimalist dövmeler birçok insanın beğenisini kazanmıştır. Minimalist dövmeler yuvarlak bir desenin ya da kare bir çevrenin içersin de görülebilir, bu en güzel dövme stillerinden biridir.

Minimalist Tattoo (Küçük Dövme) küçük anlamlı dövmeler

 

Birçok çeşidi olan minimalist dövmelerin bazı modelleri şunlar olabilir; papağan, kedi, kuş, anahtar, tek boynuzlu atlar, köpekler, ağaçlar ve benzeri. Bu tip motifler haricinde bazı güzel küçük yazılarla da vücudunuzu güzelleştirebilirsiniz. El yazısı şeklinde de olan minimalist dövmelerin kullanım yeri çok fazladır. Vücudun birçok yerine yaptırılan bu minimalist dövmelerin çok güzel durduğu yerler; kulak arkası, ayak bileği ve parmak üzeri olarak sayılabilir. Minimalist Tattoo sadece siyah değil renkli de yaptırılabilir. Eğer minimalist dövmenizi çok fazla yıkanan bölgelerinize yaptırırsanız ilk başlarda dövmenin bozulmaması için dikkat etmeniz gerekir.

Minimalist Tattoo (Küçük Dövme) küçük dövme

 

Minimalist dövmeler geniş omuzlu kadınlarda dar omuzlu bayanlara durduğundan daha güzel durduğu gerçeği de vardır. Geniş bir omuzlara sahipseniz sağ ya da sol omzunuza anlamlı bir el yazısı yaptırırsanız omuz bölümü açık olan bir kıyafetinizle çok hoş durabilir. Origami tarzında da yaptırılan minimalist dövmeler ilk dövmesini yaptırmaya yeltenen insanlar için çok uygundur.

 

Minimalist Tattoo (Küçük Dövme) küçük dövmeler Minimalist Tattoo (Küçük Dövme) küçuk dövme modelleri Minimalist Tattoo (Küçük Dövme) minimalist tattoo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir