Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Moon Tattoo (Ay Dövmeleri)

Moon Tattoo (Ay Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Moon Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Moon Tattoo (Ay Dövmeleri) Sun and moon tattoo

 

Moon Tattoo (Ay Dövmeleri) Modelleri

Her gece kafamızı yukarıya kaldırdığımızda gördüğümüz, son zamanlarda birçok insanın dövme modeli olarak kullandığı ay modeli doğum ve yaşam içerisinde barınan tüm tarihi olayları ve yeniden doğmayı simgeler. Ay dövmesi kimi insan tarafından gün ışığını aktaran ayna görevi görmesi nedeniyle yaptırılır. Ayrıca bazı insanlar içinse ay dövmesi modeli romantizmi simgeler.

Moon Tattoo (Ay Dövmeleri) Moon tattoo

 

Diğer dövme modelleri gibi ay dövmesi de farklı modellerle desteklenerek güzel bir görüntü sağlamakla birlikte yeni anlamlar da kazanabilir. Hilal görünümündeki aya yüz eklersek çocukluktan beri hayal gücümüze yer edinmiş ay dede görünümünde dövmeye sahip olabildiğimiz gibi, güneşle birlikte uygulandığı zaman iyilik ve kötülüğü bir arada gösterebilirsiniz. Ay dövmesin en güzel özelliklerinden biri de sade olması nedeniyle vücudumuzun her yerine gönül rahatlığıyla yaptırabiliriz. Sade olmasından dolayı aşırı göze batmamakla birlikte, oldukça olumlu tepkiler alıcağınıza eminiz. Bu dövmeyi yaptırırken yanına bazı motifler ekleyebileceğinizi söylemiştik, buna ek olarak Moon Tattoo modellerinin doğru bir gölgelendirme ile çizilmesi çok daha güzel görüntüler oluşturacaktır. Bu modeli yaptırmayı düşünüyorsanız büyük ihtimalle doğası gereği siyah tonlarında bir renk seçeceksiniz ancak yine de gölge yaptırmayı ihtimal etmeyin. Bu dövmenizin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Moon Tattoo (Ay Dövmeleri) Full moon tattoo Moon Tattoo (Ay Dövmeleri) Ay dövmesi modelleri Moon Tattoo (Ay Dövmeleri)  Ay dövmesi Moon Tattoo (Ay Dövmeleri) Ay dövme modelleri Moon Tattoo (Ay Dövmeleri) Ay dövmeleri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir