Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Neck Tattoo (Boyun Dövmeleri)

Neck Tattoo (Boyun Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Neck Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Neck Tattoo (Boyun Dövmeleri) boyun dövmeleri

 

Neck Tattoo (Boyun Dövmeleri) Modelleri

Boynunuza dövme yaptırırken ilerde pişman olmayacağınız, kendiniz için en doğru modeli seçmeniz çok önemlidir. Çünkü boynumuz her zaman görünürde olan ve insanlarla iletişim kurarken kolayca gözükebilecek yerdir. Bu durumda kadınlar, erkeklere göre daha avantajlı durumdadır. Erkeklerin çoğunun saçları kısa olduğu için istedikleri zaman boyunlarındaki dövmeyi saklayamazken, kadınların da çoğunun saçları uzun olduğundan saklaması daha kolay olur. Dövmeyi yaptıran kişi dövmesini ayna haricinde göremeyeceği için boyna yaptırılan dövmeler, diğer bölgelere yaptırılan dövmelere göre dövme sahibine daha az sıkıcı hale gelir.

Neck Tattoo (Boyun Dövmeleri) boyun dövmeleri bayan

 

Boynunuza istediğiniz boyutta ve şekilde dövme yaptırabilirsiniz. Neck Tattoo modelleri tercih edecek bayanlara tavsiyemiz; kuş, hayvan figürü, gül, kalp, kılıç gibi dövme modelleridir. Eğer erkekseniz ve tavsiyeye ihtiyacınız varsa eğer, sizlere tavsiyemiz; yabani kuş, joker modeli, örümcek gibi daha erkeksi ve yabani dövme modelleridir. Fakat bayanların kullandığı modeller üzerine ufak dokunuşlar ekleterek erkeksi dövme modelleri elde edebilirsiniz. Genelde insanlar boyunlarına başlangıçta ufak modelleri tercih ederken, zamanla cesaret kazanarak git gide daha büyük modelleri yaptırmaya başlarlar. Kolunuzu kaplayan dövmenizi boynunuzda devam ettirebileceğiniz gibi, boynunuzdaki dövmeyi sırtınızdan devam ettirerek harika modellere sahip olabilirsiniz.

 

Boyun Dövmesi Acıtırmı

Birçok insan boyna yapılan dövmenin fazla acıtacağını düşündüğünden dolayı o bölgeye dövme yaptırmaktan kaçınmaktadır. Boyun Dövme Modelleri, vücudumuzun diğer bölgelerine yapılan dövmelere göre daha fazla acı verecektir. Fakat katlanılmayacak bir acı olmayacağından dolayı korkmadan boynunuza dövmeyi yaptırabilirsiniz. Boynunda dövme olan biri isterseniz Türkiye’deki en güzel örnek Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’dur. Onun Neck Tattoo modelleri boyun üzerinde bulunan dövmelerin renkli olması gerektiğini ve boyun dövmesinin harika durduğunu kanıtlıyor.

Neck Tattoo (Boyun Dövmeleri) boyun dövmeleri

 

Dövme Sildirme

Dövme; kalıcı olarak taşıdığınız, istediğiniz yazıyı veya motifi vücudunuza işleyebileceğiniz bir vücut aksesuardır. Kalıcı olarak dediysek bile dövmeyi vücudunuzdan sildirebileceğiniz imkânlar artık mevcut. Sildirme teknolojisinin gelişmesi ile birlikte buna paralel olarak dövme yaptırma sektöründe artış yaşandı. İnsanlar artık yaptırdığı dövmelerden sıkıldığında gidip, yaptırdıkları dövmeyi vücutlarından sildirebiliyor. Bu da kişilere dövme yaptırma konusunda cesaret veriyor. Dövme sildirme hakkında detaylı bilgiyi estetiksorular.com adresinden edinebilirsiniz.

Neck Tattoo (Boyun Dövmeleri) boyun erkek dövmeleri Neck Tattoo (Boyun Dövmeleri) neck tattoo Neck Tattoo (Boyun Dövmeleri) neck tattoos Neck Tattoo (Boyun Dövmeleri) neck tattoo woman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir