Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Phoenix Tattoo (Anka Kuşu Dövmeleri)

Phoenix Tattoo (Anka Kuşu Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Phoenix Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Phoenix Tattoo (Anka Kuşu Dövmeleri) Phoenix tattoo models

 

Phoenix Tattoo (Anka Kuşu Dövmeleri) Modelleri

Phoenix Tattoo anlamlı bir tercih olacaktır. Phoenix hakkındaki efsane bir bilge olan Simurg Anka’dan gelmektedir. Bu efsanevi kuş dövmesi genellikle sırtta veya omuzda tercih ediliyor. Çoğu zaman erkeklerde görülmekte olan anka kuşu dövmeleri bacağın arka alt tarafına, sırta, omuza ve dilediğiniz her bölgeye, her boyutta yaptırabilmek için dövme modellerinden size en uygun anka kuşunu seçmelisiniz. Erkeklerde bu dövme devasa boyutlarda görülebilir. Kişilerin sırtını kaplatmak için yaptığı tercihlerden biridir. Phoenix Tattoo genellikle renkli şekilde görülür. Sadece siyah renklisine pek sık rastlanmaz.

Phoenix Tattoo (Anka Kuşu Dövmeleri) phoenix tattoo

 

Kadınlara bu dövmeyi yakıştıracak olursak üst bacağın üzerine kanatlarından alevler çıkan küçük bir anka kuşu sizi seksi aynı zamanda asi gösterebilir. Sırta yapılan anka kuşu dövmesi boyut olarak istediğiniz şekilde yapılabilir ve kişinin tercihine göre üç boyutlu halini alabilir. Ancak biz bu büyüklükte bir dövmeyi kadınlara önermiyoruz. Açıkçası bilgeliği temsil ettiği için ele yapılan bir anka kuşu sizin bilge ruhunuzu insanlara sunmakta bir seçenektir. Kısacası bilge bir ruha sahip iseniz, asi ve korkusuz bir yapınız varsa bu dövme tam sizinle uyuşacaktır.

Phoenix Tattoo (Anka Kuşu Dövmeleri) Anka kuşu dövmeleri Phoenix Tattoo (Anka Kuşu Dövmeleri) Anka kuşu dövmesi Phoenix Tattoo (Anka Kuşu Dövmeleri) Anka kuşu dövme modelleri Phoenix Tattoo (Anka Kuşu Dövmeleri) Anka kuşu dövme çeşitleri Phoenix Tattoo (Anka Kuşu Dövmeleri) Anka kuşu dövme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir