Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Raven Tattoo (Kuzgun Dövmeleri)

Raven Tattoo (Kuzgun Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Raven Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Raven Tattoo (Kuzgun Dövmeleri) Raven tattoo deisng

 

Raven Tattoo (Kuzgun Dövmeleri) Modelleri

Raven, kuzgun demektir. Raven Tattoo insanlar arasında çok fazla tercih edilen dövmeler arasında yer almaktadır. Vücudun çoğu bölgesine yaptırılması uygun olan kuzgun dövmesi genelde üst kol bölgesine yapılmaktadır. Kuzgun dövmesi anlam olarak da düşünülünce büyük anlamları vardır. Öncelikle raven yani kuzgunun zekası çok ön plandadır. Eğitilebilen bir kuş olan kuzgun aklı ve zekâyı temsil eder. Binlerce kültürün ve büyük sırların habercisi olarak kuzgun gösterilmektedir. Kuzgun bir haberci olduğu için derin gizemleri korur ve iletir.

Raven Tattoo (Kuzgun Dövmeleri) Raven tattoo models

 

Raven Tattoo eski çağlara da dayanmaktadır. Bazı efsanelerde başrol olan kuzgun, insanlar tarafından farklı bir konumda görülmektedir. Örneğin Norveç efsanesine göre kuzgun akıl, düşünce, bilgeliğin sembolüdür. Kuzgun düşüncenin gücünü ve bilgi arayışını temsil eder. Bir başka inanışa göre kuzgun, ölümü ve mezarlığı temsil eder. Bu tür anlamları olan kuzgun dövmelerini yaptırabilirsiniz. Genellikle büyük şekilde yaptırılan kuzgun dövmesine karar vermek zor olsa da yaptırılmaya değer dövmeler arasında yer almaktadır. Ülkemizde de kullanım oranı oldukça fazladır. Eğer karanlık bir kişiliğiniz varsa bu dövme size uyacaktır.

Raven Tattoo (Kuzgun Dövmeleri) Kuzgun dovme cesitleri Raven Tattoo (Kuzgun Dövmeleri) Kuzgun dövmeleri Raven Tattoo (Kuzgun Dövmeleri) Kuzgun dövmesi Raven Tattoo (Kuzgun Dövmeleri) Raven tattoo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir