Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Rose Tattoo (Gül Dövmeleri)

Rose Tattoo (Gül Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Rose Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Rose Tattoo (Gül Dövmeleri) Rose Tattoo Shoulder

 

Rose Tattoo (Gül Dövmeleri) Modelleri

Günümüzde popülerleşen dövmelerden biri de gül dövme modelidir. Gül dövmesi çok popüler bir dövme olmakla birlikte büyüklük küçüklük fark etmeksizin yapılmaktadır. Gül ve bunun gibi dövmelerin artması sonucunda açılan dövmecilerin de sayısı oldukça artmıştır. Artık neredeyse her iki sokaktan birinde dövmeci bulunmaktadır.

Rose Tattoo (Gül Dövmeleri) Gül dövme

 

Rose Tatto aynı zamanda çiçek dövmelerinin en çok yaygın olanlardan biridir. Gül dövmesi çok basit olmayan bir dövme olduğu için gül dövmesi yaptırırken seçeceğiniz dövmecinin çok titiz ve başarılı olması gerekir. Gideceğiniz dövmeciyi seçerken belirli bir süre araştırın. Gül dövmesi aynı zamanda dinsel bir simge olduğu için yaptırılma alanı çoktur. Gül dövmesinin birçok anlamı da bulunmaktadır. Bu anlamlardan birkaçı şöyledir; gül dövmeleri gelişen insan ırkının zamanlara göre büyümesini temsil eder, eğer yaptırdığınız gül dövmesi kırmızıysa bu kırmızılık şehitlik anlamına gelir, gülün Hz.İsa ve Hz.Meryem ile ilişkisi olduğu için hristiyanlıkla ilgisi yüksektir, gül sevgi anlamı taşır.

Rose Tattoo (Gül Dövmeleri) Rose tattoos

Genelde insanlar gül dövmesini sevgi anlamı taşıdığı için yaptırırlar. Sevgi temalı bir dövme yaptırmak istiyorsanız Rose Tattoo sizin için uygun bir seçim olacaktır. Ayrıca güllerin yaprak sayılarıyla orantılı anlamları da bulunmaktadır. Örnek olarak sekiz yapraklı gül yeniden doğma anlamına gelir, altı tane gül özlemi temsil eder. Bu tür anlamların yanında gül dövmenizin diğer dövmelerinizle uyum içinde olması genel görünüm için çok önemlidir. Renklerini ona göre seçmeniz gerekmektedir.

Rose Tattoo (Gül Dövmeleri) Gül dövmeleriRose Tattoo (Gül Dövmeleri) Gül dövmesiRose Tattoo (Gül Dövmeleri) Rose tattoo designRose Tattoo (Gül Dövmeleri) Rose tattoo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir