Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Shoulder Tattoo (Omuz Dövmeleri)

Shoulder Tattoo (Omuz Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Shoulder Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Shoulder Tattoo (Omuz Dövmeleri) Bayan omuz dövmeleri

 

Shoulder Tattoo (Omuz Dövmeleri) Modelleri

Shoulder Tattoo sizi isterseniz zarif isterseniz gizemli bir havaya bürüyebilen bir dövme modelidir. Omuz bölgesine yaptırılabilecek de çok fazla dövme vardır. Bu yüzden shoulder tattoo yani omuz dövmesinin alanı oldukça geniştir. Bu geniş alanda en fazla tercih edilen dövmeler arasında çiçek, kelebek, kuş, nota ve minik figürler var. Bu tür modeller ile vücudunuzu dikkat çeken estetik bir havaya bürümeniz kaçınılmaz olmaktadır. Haliyle bayanlar da bunun gibi modelleri çok kullanılıyor. Erkekler genelde omzunda büyük dövmeler kadınlar ise küçük dövmelere yer vermeyi tercih ediyor. Biraz yaz mevsimi dövmesi olan Shoulder Tatttoo askılı ve omzu açık kıyafetler ile de çok hoş görüntüler ortaya çıkartabiliyor. Omuz dövmelerinin yaz aylarına girerken yaptırılma oranı da bu yüzden daha yüksektir. Omuzda zarif dövmelerin yanında sizi sert bir havaya bürüyebilecek dövmeler de mevcuttur. Bu dövmeler çok iddialı görüntüler ortaya çıkarıp insanların öz güvenini arttırıcı yönde de etkileyebiliyor. Özgüveninizin artmasını da sağlayan dövmeler çekinmeden yaptırılabilecek sanatlardan biridir.

Shoulder Tattoo (Omuz Dövmeleri) Erkek omuz dövmeleri

 

Gönlünüzün istediği gibi vücudunuzda dövmelere yer vermeniz mantıklı bir seçimdir. Tabi ki de ilk başlarda insanlar dövme yaptırmaya biraz çekinse de bunu başarabilirsiniz. Dövme sahibi ünlülere bakarak cesaretlenebilirsiniz. Televizyonlarda izlediğimiz insanların birçoğunda dövmeler mevcut ve bu dövmelerle güzel bir görüntü yakalayabilen insan sayısı da oldukça fazla. Bu sebeplerden ötürü dövme yaptırmak için aklımızda çok fazla korku kalmıyor. Sadece büyük gösterişli dövmeler değil ayrıca minimalist tarzda da dövmeler yaptırabilirsiniz. Yeter ki zevkinize uygun bir dövme seçin.

Shoulder Tattoo (Omuz Dövmeleri) Man shoulder tattoo Shoulder Tattoo (Omuz Dövmeleri) Omuz dövmeleri Shoulder Tattoo (Omuz Dövmeleri) Omuz dövmeleri bayan Shoulder Tattoo (Omuz Dövmeleri) Shoulder tattoo Shoulder Tattoo (Omuz Dövmeleri) Tattoo shoulder

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir