Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Skull Tattoo (Kuru Kafa Dövmeleri)

Skull Tattoo (Kuru Kafa Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Skull Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Skull Tattoo (Kuru kafa dövmeleri) Kuru kafa dövme çeşitleri

 

Skull Tattoo (Kuru Kafa Dövmeleri) Modelleri

Dövme modellerini arasında en ilgi gören modellerden biri hiç kuşkusuz skull yani kuru kafa dövme modelidir. Kuru kafa, şeytani bir simge gibi görülmekle beraber anlamı gizem ve ölümdür. Bu modeli yaptıran insan korkutucu bir görüntü kazanmakla beraber asıl vermek istedikleri mesaj ölümden korkmadıklarıdır. Bu modelin tasarım çeşitliliği ise tercih edilmesinin başka bir nedenidir. Bu model bazı yaratıcı tasarımlarda dövme sanatçıları tarafından kuru kafayı korsan, kızılderili ve hipster gibi göstererek kullanılmaktadır. Renkli çiçeklerle ya da başka yollarla daha sevimli hale getirilerek de kullanılabilir.

Skull Tattoo (Kuru kafa dövmeleri) Kuru kafa dövme modelleri

 

Bu modeli erkekler daha çok tercih etse de kadınlar arasında da vücuduna yaptıranlar mevcuttur. Erkekler daha çok bu modeli olduğu gibi ya da daha korkutucu olarak kullanırken kadınlar daha zarif ve gizemli dövmeleri tercih etmektedir. Skull Tattoo modelleri arasında en çok tercih edildiği vücut bölgeleri ise; kol, sırt ve bacak bölgeleridir. İsteğe göre daha küçük modeller de vücudun değişik bölgelerinde kullanılabilir. Ancak her modelde olduğu gibi dövme yaptırmadan önce iyi düşünülmeli ve vücut bölgesi, dövme tasarımı iyi seçilmelidir. Çünkü bilindiği üzere dövme sildirme işlemi yaptırmak daha zor ve acılıdır.

Skull Tattoo (Kuru kafa dövmeleri) Kuru kafa dövmesi Skull Tattoo (Kuru kafa dövmeleri) Renkli kuru kafa dövmeleri Skull Tattoo (Kuru kafa dövmeleri) skull tattoo Skull Tattoo (Kuru kafa dövmeleri) Kuru kafa dövmeleri Skull Tattoo (Kuru kafa dövmeleri) Skull tattoo desing

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir