Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Star Tattoo (Yıldız Dövmeleri)

Star Tattoo (Yıldız Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Star Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Star Tattoo (Yıldız Dövmeleri) Yıldız dövmeleri modelleri

 

Star Tattoo (Yıldız Dövmeleri) Modelleri

Dövme severler için yıldız dövme modelleri her zaman bir klişe olarak görülür. İlk dövmesini yaptıracak olan kişiler mutlaka yıldız dövmelerini incelemiştir. Yapılacak yıldızın köşe sayısına, yazı stiline göre anlamı değişebilir. Yıldız dövme modelleri, karanlıktan kaçış, ruhun aydınlanması gibi anlamlar taşıyabilir. Yıldız dövmeleri doğru boyut ve renkte yapıldığı taktirde vücudun her bölgesine uyum sağlayabilir. Kulak arkası, ense, kol, bilek ve bel gibi bölgelerinize yıldız dövmesi yaptırmayı düşünebilirsiniz.

Star Tattoo (Yıldız Dövmeleri) Star tattoo

 

Tek yıldız ya da birbirine yakın şekilde sıralanmış irili ufaklı yıldızlardan oluşan tasarımları kol ve bilekte tercih edebilirsiniz. Küçük boyutlarda birkaç yıldız dövmesi yaptırmak istiyorsanız size tavsiyemiz; el veya parmak bölgelerini tercih etmeniz olacaktır. Büyük yıldız dövmelerini seviyorsanız eğer ya da yıldız dövmenizin yanına farklı tasarımlar da eklemeyi düşünüyorsanız, omuz bölgesinin sunduğu geniş alandan yararlanabilirsiniz. Ayrıca dövmenize üç boyutlu minik dokunuşlar ekleyebilirsiniz.

Star Tattoo (Yıldız Dövmeleri) Star tattoo models

 

Son zamanlarda içi renklerle doldurulan Star Tattoo sizi yansıtacak her renkte yapılabilir. Eğer sadelikten yanaysanız sadece dış hatları çizilen ve içi boş bırakılan yıldız dövmelerini tercih edebilirsiniz. Erkekler bu dövmeyi daha büyük ve dikkat çekici şekilde kullanırken kadınlar daha küçük ve kibar dövmeler tercih ediyor. Eğer siz de yıldız dövmesi yaptırmayı düşünüyorsanız, yapılacak olan bölgeyi ve boyutu iyi ayarlamanızda ve dövme sanatçınıza danışmanızda fayda var.

Star Tattoo (Yıldız Dövmeleri) Yıldız dövme çeşitleri Star Tattoo (Yıldız Dövmeleri) Yıldız dövmeleri Star Tattoo (Yıldız Dövmeleri) Yıldız dövmeleri bilek  Star Tattoo (Yıldız Dövmeleri) Yıldız dövmesi

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir