Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Tiger Tattoo (Kaplan Dövmeleri)

Tiger Tattoo (Kaplan Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Tiger Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Tiger Tattoo (Kaplan Dövmeleri) tiger tattoos

Tiger Tattoo (Kaplan Dövmeleri) Modelleri

Kaplan dövmesi, hayvan dövmeleri arasında en çok yaptırılan dövmelerden biridir.  Kaplan birçok toplumda birçok efsaneye sahip olan bir hayvan olduğu için taşıdığı anlamlar da bazen değişebiliyor. Tiger Tattoo yani kaplan dövmesi doğu ve batı toplumları tarafından çokça kullanılan dövmelerden biri. Kaplanlar tutku, ihtiras, güç, güzellik ve hıza sahiptir. Kaplanın bu özellikleri insanların onu vücutlarında kullanmasına olanak sağlıyor. Kaplan dövmesinin ayrıca tek bir cinsiyeti yoktur ister kadın ister erkek dilediğince kullanılabilir. Genel olarak kaplan dövmesine sahip olan kişiler özgüveni yüksek, girişken, dışa dönük ve aktif kişilerdir. Bu yüzden kaplan dövmesinin diğer anlamları da birazcık da olsa özgüvene kayıyor. Eğer özgüveninizi yüksek gösterecek bir dövme modeli arıyorsanız Tiger Tattoo sizin için yerinde bir seçim olacaktır.

Tiger Tattoo (Kaplan Dövmeleri) Tiger tattoo desing

Ayrıca kaplan dövmesinin çeşitli dövmelerle birlikte kullanıldığı zaman ortaya farklı anlamlar çıkarma özelliği de bulunmaktadır. Örnek olarak kaplanın ormandaki çiçeklerin arasında durması onun güçlülüğünü, sinsiliğini ortaya çıkarır. Eğer ormanda koşan bir kaplan figürüne vücudunuzda yer veriyorsanız bu kişinin girişimciliğini, atikliğini ve hızını temsil eder. Kükreyen bir kaplan dövmesi ise kişinin hayatı adil bulmadığını ve hayata karşı bir isyan halinde olduğu anlamını ortaya koyar. İşte birçok anlamlara gelen kaplan dövmesinin durumu bu şekilde. Vücudunuzda buna benzer anlamlara yer vermek istiyorsanız kaplan dövmesi sizin için en iyi alternatiflerden biri olacaktır. Eğer kaplan dövmesi vücudunuzun ilk dövmesi olacaksa biraz düşünmeniz gerekebilir çünkü kaplan dövmesi genelde omuz gibi bölgelere büyük olarak yapıldığı için karar vermesi zor dövme modellerinden biridir.

  Tiger Tattoo (Kaplan Dövmeleri) Tiger tattoo models Tiger Tattoo (Kaplan Dövmeleri) Tiger tattoo Tiger Tattoo (Kaplan Dövmeleri) Kaplan dövme modelleri Tiger Tattoo (Kaplan Dövmeleri) Kaplan dövmesi Tiger Tattoo (Kaplan Dövmeleri) Kaplan Dövmeleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir