Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Triangle Tattoo (Üçgen Dövme)

Triangle Tattoo (Üçgen Dövme)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Triangle Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Triangle Tattoo (Üçgen Dövme) Triangle tattoo meaning

 

Triangle Tattoo (Üçgen Dövmeleri)

Üçgen Dövmelerinin çok farklı çeşitleri bulunabilir. İç içe üçgenler şeklinde de görülebilen bu dövme modeli bu tarzda görüldüğü zaman sıklıkla renkli olarak kendini gösterir. Fakat tek başına bir üçgen olarak yaptırıldığı taktirde siyah beyaz görülebilir. Triangle Tattoo çevresine tek başına kalmaması adına çerçeveler yaptırılabilir. Çiçekler içinde üçgen olarak görülebilir. Ya da üçgenin içine bazı detaylar verilebilir. Örneğin; tek göz ya da ağaç dalları şeklinde detaylar kullanılabilir. Bu dövme tipi dünya düzeni ile ilgili bazı anlamlar verse de kişiler bu tip dövmeleri güzel bulup, yaptırabilmektedir. Anlamı doğru araştırılıp, yaptırılması gereken bu dövme çevredeki kişiler tarafından yanlış anlaşılmalara yol açabilir.

Triangle Tattoo (Üçgen Dövme) Triangle watercolor tattoo

 

Dünyayı yöneten bir örgütün olduğunu, onların dünya üzerindeki dinlerin yalan olduğunu söylemesini temsil eden bu üçgenler, aileler tarafından pek de hoş karşılanmayabilir. Dövmenin vereceği anlamı bir kenara bırakıp, şimdi de bu dövmelerin hangi bölgelerde hoş duracağına bakalım. Geometrik dövmeler sınıfında bulunan bu dövme, büyük ihtimalle küçük olarak yaptırılacağından dolayı sırt, göğüs, bacak gibi büyük bölgelerde kendini göstermeyebilir. Ancak çevresine bazı eklemeler ile bu bölgelerde de Üçgen Dövmeleri tercih edilebilir. Eğer sade ve tek başına bir üçgen tercih edilecek ise daha çok dar alanlı vücut bölgeleri tercih edilmelidir. Örneğin kol gibi, bilek gibi, boyun gibi alanlara yaptırılınca bu dövme çok daha hoş görülür. Siz de verdiğimiz bu tavsiyeler doğrultusunda bu farklı dövme modelini yaptırabilirsiniz.

Triangle Tattoo (Üçgen Dövme) Üçgen dövme anlamı Triangle Tattoo (Üçgen Dövme) Üçgen dövmeler Triangle Tattoo (Üçgen Dövme) Üçgen dövme çeşitleri Triangle Tattoo (Üçgen Dövme) Üçgen dövme Triangle Tattoo (Üçgen Dövme) Triangle tattoo

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir