Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Tribal Tattoo (Tribal Dövme)

Tribal Tattoo (Tribal Dövme)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Tribal Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Tribal Tattoo (Tribal Dövme) Tribal tattoos

Tribal Tattoo (Tribal Dövme) Modelleri

Tribal dövmelerin tarihi dört bin, beş bin yıl öncesine dayanan tunç çağlarından gelmektedir. Çoğunlukla kabile dövmeleri olan tribal dövmeler cesaret, savaş ruhu gibi anlamlara gelmektedir. Tribal dövmeler geleneksel dövme olduğu için yaptırılırken çok araştırılması gerekir. Tribal dövme modelinin kesinlikle simetri olması gerekir, bu yüzden yaptırılan yer önemsenmelidir. Tribal dövmelerde kendi arasında bazı bölümlere ayrılırlar. Bu bölümlerden bazıları şöyle sıralanır; gölgeli tribal dövme, tam kol tribal dövme, yarım kol tribal dövme, tam sırt tam kol tribal dövme ve benzeri.

Tribal Tattoo (Tribal Dövme) Tribal tattoo

Tribal Tattoo çok fazla yer kapladığı ve yapılması uğraş gerektirdiği için diğer çoğu dövmeden biraz daha pahalı tutabilir. Ayrıca dünyanın birçok yerinde tribal dövmede uzmanlaşmış dövme sanatçıları bulunmaktadır. Bu yüzden tribal dövme modelleri göz önünde tutulması gereken bir dövme modelidir. Ayrıca tribal dövmeyi vücudunuza yaptırmaya karar vermeden dövmenin vücut ölçü ve anatomisine uygun olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. Çünkü yapılan dövme vücudunuzla uyum içinde olmazsa ortaya güzel görüntüler yerine kötü görüntüler çıkacaktır. Eğer iri yapılı biri iseniz bu tip dövmeler daha hoş bir görüntü oluşturacaktır. Ancak siz yine de bu modelin modası geçmiş bir tarz olduğunu ve pişman olabileceğinizi unutmayın. Pişman olmanız durumunda büyüklüğü nedeniyle vücuttan en zor silinecek dövme modellerinden biridir.

Tribal Tattoo (Tribal Dövme) Tribal dövme modelleriTribal Tattoo (Tribal Dövme) Tribal dövmelerTribal Tattoo (Tribal Dövme) Tattoo tribalTribal Tattoo (Tribal Dövme) Dövme tribalTribal Tattoo (Tribal Dövme) Dövme modelleri erkek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir