Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Viking Tattoo (Viking Dövmeleri)

Viking Tattoo (Viking Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Viking Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Viking Tattoo (Viking Dövmeleri) Viking dövme çeşitleri

 

Viking Tattoo (Viking Dövmeleri) Modelleri

Vikingler İskandinavya’da yaşamış korsan ve tüccarlardır. Vikingler savaşçı bir halk olduğu için neredeyse gittikleri her yeri fetih etmişlerdir. Vikingler ayrıca deniz yoluyla savaşan savaşçılardır. Vikingler hakkında yüzlerce efsane bulunmaktadır. Viking dövmelirine vücudunuzda yer vermek bana soracak olursanız mantıklı bir tercihtir çünkü hem taşıdıkları anlam güzel hem de estetik duruşa sahiptir. Viking dövmesinin günümüzde yaptırılma oranı bir hayli arttı. Çünkü Amerikan’ın ortaya çıkardığı “Vikings” adlı dizi insanların çok ilgisini çekti. Artık birçok insan bu diziden ilham alıp Viking Dövmeleri yaptırabiliyor.

Viking Tattoo (Viking Dövmeleri) Viking dövmeleri

Vikinglerin ayrıca iki tane bilinen başkahramanları var. Bunlardan biri Rollo biri Ragnar’dır. İnsanlar diziden etkilenip bu iki kahramanın dövmesine vücudunda yer verebiliyor. Vikings dizisini izlemeniz Viking Tattoo yaptırma hakkında size birçok bilgi verebilir. Vikingler kesinlikle vücutta dövmesi kullanılabilecek savaşçı toplumlardan bir tanesidir. Eğer içinizdeki savaşçı, cesur ruhu ortaya çıkarmak istiyorsanız Viking dövmeleri sizin için vazgeçilmez dövmelerden olacaktır. Viking dövmesinin yaptırmanız gereken vücut bölgesine gelirsek Viking dövmesi genelde omuz bölgesine büyük bir Vikingli kafası şeklinde yapılıyor. Bu yapılma tarzı bence en iyi Viking dövmelerini ortaya çıkarıyor. Ayrıca Vikinglerin kılıç ve balta tarzı silahları da vücuda küçük dövmeler olarak yapılırsa hoş bir görüntü ortaya çıkartabilir. En iyi savaşçı dövmelerinden biri olan Viking dövmelerinin yapımı da zordur. Bu dövmenin yapılması için kaliteli bir dövmeci bulmak mecburdur. Ayrıca dövmeyi yaptırdıktan sonra sıkılıp sildirmekte çok acı gerektiren bir işlen olduğu için Viking dövmesini yaptırmadan önce iki kez düşünün.
Viking Tattoo (Viking Dövmeleri) Viking dövme modelleri Viking Tattoo (Viking Dövmeleri) Vikings tattoo Viking Tattoo (Viking Dövmeleri) Viking tattoo Viking Tattoo (Viking Dövmeleri) Viking tattoo desing Viking Tattoo (Viking Dövmeleri) Viking tattoo models

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir