Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Watercolor Tattoo (Sulu Boya Dövmeleri)

Watercolor Tattoo (Sulu Boya Dövmeleri)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından  Watercolor Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Watercolor Tattoo (Suluboya Dövmeleri) Watecolor

 

Watercolor Tattoo (Sulu Boya Dövmeleri) Modelleri

Watercolor Tattoo sulu boya dövmesidir. Sulu boya dövmesi boyaların verdiği renklerin uyumu sayesinde dövme haline gelmiştir. Watercolor dövmesini genelde siyah dövme seven insanlar yaptırmıyor. Watercolor tattoo çok fazla renk içerdiği için birçok anlama gelip ilginç bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Watercolor Tattoo (Suluboya Dövmeleri) Watercolor tattoo

 

Watercolor Tattoo modelleri her türlü görüntüde dövmelere uygulanabilir özelliktedir. Örnek verecek olursak sulu boya dövmeleri hayvan ve çiçek içerikli olabilir. Sulu boya dövmeleri aynı zamanda en eğlenceli ve en çok dikkat çeken dövmeler arasındadır. Bu eğlenceli olma ve dikkat çekme hali dövmeyi çok güzel gösterir. Birçok insanın beğenisini alan watercolor tattoo yani sulu boya dövmeleri yaptırmaya değer dövmelerdendir. Aynı zamanda sulu boya dövmeleri insanlara pozitif bir görüntü kazandırmak ile beraber etraftaki insanlara enerji verir.

Watercolor Tattoo (Suluboya Dövmeleri) Watercolor tattoo model

 

Bu tür dövmeler dövme dünyasına renk kattığı için tercih edilmesi gereken bir dövme çeşididir. Sulu boya dövmelerinin en çok kullanıldığı vücut bölgesi ise sırt bölümü, arka kol, ön kol ve bilek bölgesidir. Bu bölgelerinize sulu boya dövmesi yaptırırsanız diğer bölgelerinize nazaran daha iyi bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Sulu boya dövmeleri genelde kadınlar tarafından kullanılmaktadır ama son zamanlarda erkeklerde de  görülme yüzdesi artıştadır. Eğer göz önünde bulunan ve kendisini göstermesini isteyen bir dövme yaptıracaksanız sizin için çok ideal bir tercih olacaktır.

   Watercolor Tattoo (Suluboya Dövmeleri) Watercolor tattoos Watercolor Tattoo (Suluboya Dövmeleri) Watercolor tattoo technique Watercolor Tattoo (Suluboya Dövmeleri) Suluboya dövme Watercolor Tattoo (Suluboya Dövmeleri) Sulu boya dövme modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir