Tattoosta Tattoosta

En Güzel Dövme ModelleriDövme Modelleri Tattoo Models

Yakuza Dövme Modelleri (Yakuza Tattoo)

Yakuza Dövme Modelleri (Yakuza Tattoo)

Dövme; dünya çapında hemen hemen herkesin bildiği ve gitgide yaygınlaşan bir vücut aksesuarıdır. Kimileri acısından korksa da; kimileri acaba aynı şeyi görmekten sıkılır mıyım diye düşünse de dövme yaptıran kişi  sayısı artmakta ve hatta insanlar bir dövmeyle bile yetinmemektedir. Dövmenin kendi içinde daha çok yaygın olan ve talep gören modelleri vardır. Dövme modelleri arasından Yakuza Tattoo hakkında önerilerimizi bu sayfada elimizden geldiğince sizlere sunduk.

Yakuza Dövme Modelleri

Yakuza Tattoo (Yakuza Dövmeleri) Yakuza tattoo

Yakuza Dövme (Yakuza Tattoo) Modelleri

Yakuza  insanlar tarafından genel olarak Japon mafyası olarak biliniyor. Ayrıca Hollywood filmlerine de konu olan Yakuza, Japonya’nın bir gerçeğidir. Japonya’nın yeraltı kısmına hükmetme görevi yakuzalardadır. Çünkü yakuza düşünülenden biraz farklı olarak devletle iç içedir. Yakuzanın en önemli görevlerinden biri devleti her şeyin üstünde tutmaktır. Tabi ki de bu bir mafyadan beklenilecek bir şey gibi gözükmüyor ama gerçek. Oldukça iyi bir şekilde örgütlenmiş olan yakuza devletin en önemli yardımcılarındandır. Yakuzalar çok fazla milliyetçi kişilerden seçilir. Bu yüzden Yakuza Tattoo çok fazla milliyetçi dövmelerden bir tanesidir.

Ayrıca yakuza dövmeleri dünyada çok popüler dövmeler arasındadır. Çünkü estetik olarak çok güzel görüntüler ortaya koyuyorlar. Vücutta genelde büyük olarak kullanılan yakuza dövmesi sırt, omuz, kol ve vücudun neredeyse tüm büyük bölgelerinde kullanılabilir. Ayrıca Yakuza Tattoo büyük bir dövme olduğu için yapım aşaması da oldukça zor dövmelerdendir. Hem yapımı zor hem de bu dövmeden sıkılıp dövmeyi sildirmesi çok zor. Eğer yakuza dövmesinden sıkılıp sildirmeye çalışırsanız bu size çok büyük acılar verecektir. Bu yüzden yakuza dövmesini yaptırmadan önce tekrar tekrar düşünün. Karar vermesi zor, yaptırması zor, sildirmesi zor olan dövmelerin başında yakuza dövmeleri geliyor. Ülkemizde çok fazla yaptıran olmasa da dünyada büyük bir üne sahip bir dövme olan yakuza dövmesi sadece Japonya’da değil dünyanın dört bir yanında yapılmaktadır.

Yakuza Tattoo (Yakuza Dövmeleri) Yakuza dovmesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir